Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha egy lány meghívott bulizni és nincs pénzem?

Figyelt kérdés
Az az igazság nagyon szegények vagyunk és sajna folyton 0 ft al a zsebemben járkálok, ezért nem kellettem eddig senkinek de suliban megismerkedtem egy viszonylag jómódú inkább átlagos családból származó lánnyal aki furcsa mód kedvel de még nem tudja hogy nekem a szórakozás teljesen elérhetetlen. Nem szeretném veszni hagyni ezt a lányt de nem is szeretnék álmokat kergetni mert jóval fentebb van a családja anyagilag mint mi. És a szüleim sem barátságosak. Nagyon el vagyok keseredve , mit tegyek? :/ 18f
2013. okt. 10. 15:36
1 2
 1/20 Tarnolf ***** válasza:

Hát alap esetben azt mondtam volna, hogy kérj pénzt a szüleidtől vagy piát amit viszel (ha házibuli pl.). Így mondd meg neki, hogy mi van.


Amúgy meg, ha annyira nincs pénzetek, hogy netezel?

2013. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, jobb ha őszinte leszel vele! Amennyiben tényleg annyira kedvel, mint ahogyan azt te leírtad megfogja érteni, és segít vagy kitaláltok valami mást. Ha nem akkor lehet nem sokat veszítettél vele...
2013. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

Tipikus magyar mentalitású tanácsok.

Jó, hogy nem azt mondjátok, menjen segélyért.


Kérdező!

Húzzál el dolgozni hétvégén, vagy suli után.

Lesz pénzed bulizni, esetleg még odaillő ruhára is és talán a családodnak is tudsz segíteni.

2013. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3# ott a pont. Törd egy kicsit magad.
2013. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nettem telon vok mindig utcàra ki ülök es van nyilt wifi:)
2013. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Magyar mentalitás? Miről beszélsz te öregem, már az is baj ha az őszinteséget hangsúlyozza valaki -_- egyébként ha nem dolgozik akkor annak talán van valami oka is!
2013. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Velem is volt már egyszer ilyen amikor iskolás voltam, kértem a szüleimtől pénzt és kaptam 2 ezer forintot. Mondanom sem kell, hogy el sem indultam :D Egy másik településre kellett volna mennem, nem messze van, de a diákjegy akkor kb 300 forint körül volt, oda vissza ez már 600 forint, és akkor a 2 rugóból maradt volna 1400 forint, amit elkölthetek bulizni...Az meg semmi, mert ha valahol még belépőt is kellett volna fizetni alig maradt volna pénzem 2 sörre. Nem tudom, hogy téged hová hívtak, ha házibuliba akkor oda elég lenne akár 2 rugó is, de ha valami szórakozóhelyre, akkor oda jó lenne egy kicsit több.

Én annak idején azt kamuztam, hogy nem tudok menni, mert hétvégén dolgozok, és este már nagyon fáradt leszek bulizni. Szóval nem mentem el, helyette a suliban lógtunk sokat meg találkozgattunk délután, de csak sétáltunk meg bandáztunk mert ahhoz pénz sem kell.


Tudom, hogy szar helyzetbe vagy, de ne hagyd veszni a csajszit, ha most nem tudsz menni vele bulizni akkor nem mész, attól még nem bukik a dolog, majd találkoztok máskor. Csak mindenképp mondj neki valamit, hogy miért nem mész, ne az legyen hogy vár valahol te meg nem mentél és nem is szóltál neki.

2013. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen diakmunkára jelentkeztem elég sok helyen és majd hívnak...de igazából semmi...szomszédnak ha segítek akkor kapok pénzt meg többször hívnak hogy segítsek de abból a pénzből nem feltétlenül bulizok mert a suliban a cuccokra is kell költeni , majd jó lesz ha tovább megyek egyetemre annyi vígasztal és ha elvégzem lesz munkám és keresetem :) jah és a szüleimnek biztos nem fogok segíteni ... eleget ártottak nekem ;)nem csak a pénzre gondolok hanem úgy állnak hozzám hogy én is egy senki leszek
2013. okt. 10. 15:48
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél fel szabad felhasználású hitelt a Citibank Europe PLC Magyarországi Fióktelepétől.
2013. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De ostoba vagy te 9#. :D
2013. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!