Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék "menő" lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék "menő" lenni a gimibe? (Tudom hogy hülye kérdés) Többi lent?

Figyelt kérdés

KÖSZÖNÖM AKI VÉGIG OLVASSA!

Most 8-adikos vagyok és mindig a menők csoportjába akartam tartozni akik eggyütt lógnak sok csaj barátjuk van stb mindenki ismer ilyet. Csak az a baj hogy nem megy! Ez valószínűleg azért (is) van mert alsóba akik a barátaim voltak akikkel most is barátok vagyunk nemmenők annyira! Pár menő sráccal jóba vagyok de sosem tudtam közéjük tartozni! Ez lehet azért van mert külsőleg pont ellenkezőleg nézek ki! Elég kövér vagyok(már elkezdtem edzeni) és szemüveges is!:/ Most hogy jövőre megyek el egy új környezetbe azt tervezem hogy máshogy ismerjenek meg. Hogy tudnám ezt megcsinálni? Hogy a gimibe már a menők közé tartozzak? (Elvileg elég jófej vagyok csak nem vagyok helyes) Aki tud segíteni légyszi írjon! És köszönöm de nem vagyok kiváncsi az ilyen dumákra hogy: Nem kell menőnek lenni haggyad!



2013. okt. 10. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vasald élére a hajadat,és vegyél fel mustárszínű nacit
2013. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gimibe'?
2013. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
velem is ez van csak en lany vok :D sztem a szemuveget mellozd, hordj kontaktlencset, a sportot uzd mint az allat, sulyzok nem artanak otthonra :) egyebkent meg tudj helyzetpoenokat elsutni. legyel rendes a lanyokhoz de ne az a meleg rendes h mindig veluk logsz v barmi :D sok program, mentek ide oda varosban hulyeskedtek.. itt ez a meno errefele :P remelem tudtam segiteni
2013. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Kezdj el edzeni, mert az nagyon gaz....

A szemuveggel nincs baj.

15/l

2013. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Elb*szott egy világ ez. Én mindig azokkal barátkoztam/barátkozom, akinek a társaságában jól érzem magam, nem az alapján választok, hogy ki milyen menő. Neked is ezt tudom javasolni. Ha görcsösen menő akarsz lenni, az a legszánalmasabb. Mi a fontos? Hogy a sok tuskó istennek tekintsen, vagy, hogy igaz, normális barátokat szerezz? Nem a begyepesedett idiótákra gondolok, akik nyalnak a tanárnak és stréberkednek, hanem normális jófej emberekre. Beszarás ez a világ, komolyan.
2013. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Meleg rendes:D ez egy jó kategória:D

Egy trükk még talán, ha látják, hogy remekül érzed magad a bőrödben, akkor ők fogják keresni a társaságod.

2013. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
8.ba már nem lehetsz menő, ha eddig nem voltál az. Majd gimiben építsed ki a menő státuszodat.
2013. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-esnél a pont. Én azt hiszem része lehettem ennek a "menő közegnek", de mégsem lógtam velük naphosszat. Ha nem kedveltem őket, mert nem, akkor nem is kerestem annyira a társaságukat. Ha Te elkezdesz színészkedni meg megpróbálsz bevágódni közéjük, Te leszel a legszánalmasabb, leginkább nem oda való akárki. Nehogy már népszerűség alapján válogasd meg a barátaidat...
2013. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 My Conserve ***** válasza:
100%

1. Sportolj! Ne sakkot! Ennél jobb tanácsot egyetlen srácnak sem adhatok. A szteroidokat is felejsd el, az igazi izom a lényeg.

2. Próbálkozhatsz kontaktlencsével is. De alapvetően egy szemüveg még nem tesz gázzá senkit.

3. Elfogadható frizura. Színes ruhák. Persze ne ess túlzásokba, de a kinézet fontos.

4. Ne aggodalmaskodj túlságosan amiatt, hogy mennyire vagy menő. Egy menő arról ismerszik meg, hogy természetesnek találja, hogy menő, és nem görcsöl rá. Tegyél meg mindent, de ne ess kétségbe, ha nincsenek gyors sikereid. A cél az, hogy jól érezd magad - és amíg még nem vagy menő, addig is jól érezheted magad.

2013. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
55%
Szerintem szánalmas vagy. Szintán nyolcadikos vagyok, és menő is. Nem akartam, teljesen mindegy nekem, hogy milyen státuszban vagyok a nyavalyás általánosban. Undorítónak tartom, hogy a saját kudarcodat rávetíted azokra akiket a barátaidnak mondasz. Milyen barát vagy te? Gondolkozzál már. Az meg, hogy kövér vagy és szemüveges nem lényeg. A fiúkat pont nem érdekli, hogy néz ki egy másik fiú (jó esetben). Ha meg azt szeretnéd, hogy a lányok kedveljenek, akkor legyél kedves, és humoros. Oké, hogy le szeretnél fogyni, de ne azért, hogy menő lehess, mert ez elég nyomorult próbálkozás. Magad miatt. Ne érdekeljen mit mondanak mások. Ne feltétlen a menő társaságot keresd, hanem azokat akikkel TÉNYLEG jól érzed magad. És ne hibáztasd a barátaidat, mert az röhejes.
2013. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!