Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a lányokat, velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a lányokat, velem van a gond (lehet)?

Figyelt kérdés
Volt már itt olyan kérdésem, hogy egy-két átlagos favicc után se szó, se beszéd és már nem írtak a lányok vissza. Pedig soha semmi sértőt sem írtam. Kedves voltam, picit lehet ,,túl?" kedves. Ez is baj lehet. Írt itt rám egy-két lány, hogy azokkal ne törődjek, mert buták. Na de velük is beszélgettem és volt, hogy rendesnek találtak ezek a rám író lányok. Azt mondták, ők soha nem tudnának ilyenek lenni. De mikor leírtam, hogy ezt dolgozom, itt lakom, egyéb lényeges dolgok stb, akkor már se szó, se beszéd után ezek sem írtak már rám. Nem értem. Nem értem. Mást mondanak és máshogyan cselekednek. Vagy?
2013. okt. 10. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Bunkóparaszt minden nő. Az a legjobban, aki tagadja is.
2013. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tarnolf ***** válasza:
Nem tetszik nekik a stílusod, szerintem. Vagy csak szerencsétlen vagy és nem találkoztál normális lánnyal. :)
2013. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fura.Meg én is jobban állok ez ügyben,mint te :D Van egy nagy titkom,a csajok jól fogadjak,és szoba állnak velem.
2013. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első! Azért nem olyan az összes lány/nő. Én nem szoktam senkivel goromba lenni, még akkor sem, ha nem annyira szimpi. Kitartás Kérdező! Majd találsz egy rendes lányt :D
2013. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem veled van a gond. A nagyokosok kitalálták,hogy a Föld népességét le kell csökkenteni. Látom,eredményesen tevékenykedtek. Oly módon,hogy agymosásokkal meghülyítették az embereket....és a lányokat,nőket is persze.
2013. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok. De ebben a ,,kitartás, majd találsz egy rendes lányt" dologban már nem hiszek, mert 25 felett még mindig itt vagyok egyedül, rengeteg próbálkozással a hátam mögött. Pedig a szép lányok nem igazán érdekelnek, csak az átlagosak, akik másnak annyira nem tűnnek fel. De valahogy ők is hasonlóak a többiekhez, hűvösek.
2013. okt. 10. 19:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező. GRATULÁLOK felkeltetted a figyelmem. És azt nem hittem hogy lesz ilyen az még kevésbé hogy egy pasi rinyálása lesz ami érdekelni fog. Elárulod nekem hogy mit dolgozol, hol laksz és az egyéb lényeges dolgokat amik hallatán a lányok sikítozva menekülnek??? Mert nem tudom el képzelni sem hogy vajon mi lehet a munkád és hol lakhatsz aminek ez a hatása. Persze ha te vagy az ukrán maffia verőlegénye akkor elnézést kérek (SŰRŰN) és már itt sem vagyok.
2013. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Valahogy még a nem központi lányoknak is van legalább 3-4 titkos hódolója, ez pedig ezeknek a lányoknak is imponál és visszaélnek vele. Tuti van kivétel, de olyan nehéz megtalálni, nekem pedig ez nem megy.
2013. okt. 10. 19:09
 9/15 A kérdező kommentje:
Patológusnak tanulok.
2013. okt. 10. 19:11
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem boncolok, tévedés, biopsziákat végzek, analizálok. Viszont vannak extrák is.
2013. okt. 10. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!