Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok ha egy pasinak Porsche-ja van (fekete Cayman S 2008)?

Figyelt kérdés
Minden álmom egy ilyen autó volt, múlt évben sikerült megvennem 4 évesen. Amúgy 26 éves vagyok. A kérdésem arra irányul hogy mit szólnátok hogy ha az első randira ezzel állítanék be? Nem gondolnátok rólam rosszat? Hogy villogok a pénzemmel, meg felszínes vagyok? Pedig nem menőzésből vettem az autót, egyszerűen csak az élvezet miatt.

2013. okt. 11. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell attól tartani, h valaki a szemedre fogja hányni:)
2013. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megállapítanám, hogy "Jó verda!", utána egész randin akaratlanul is próbálnálak rajta kapni, hogy egy fellengzős majom vagy.:) Kicsit nehezebben tudnám elfogadni, hogy rendes srác vagy, de ennyi.
2013. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Villogásnak fognám fel... De nem a kocsi érdekel, hanem aki benne ül. Ha ő szimpatikus számomra, ott kezdődnek az izgalmas dolgok. :)
2013. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megeshet, hogy előítéletesek lesznek veled szemben emiatt, de ha nem vagy felszínes, "pénzével villogós" ember(és a leírásod alapján nem vagy), akkor az első benyomás után úgyis mindegy lesz.
2013. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
mennyi képmutató nő van itt akiknek tényleg "nem számít" a kocsi. szánalom.
2013. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hmm ez függ a személyiségedtől

ha amúgy egy normális pasi vagy aki nem feltétlen akar villogni vele de nem is autóbuz.i akkor rendben van

2013. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
#5: Ez a fajta felfogás a szánalom.
2013. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem mennék el senkivel úgy randizni, hogy előtte nem ismertük meg egymást semennyire. Szóval ha már randira kerülne a sor, tudnám, hogy az illető felszínes-e vagy sem. (Ha előbbi, akkor nem lenne randi.) Egy Porschést ismerek amúgy, ő egy nagyképű majom, szóval ha nem ismerném az illetőt és csak ennyit tudnék róla, hogy Porschével jár, róla sem azt gondolnám, hogy biztos egy kedves, rendes srác... (Tudom, nem szép dolog az általánosítás.)
2013. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Aki erre bukik tökkmindegy..Porsche Porsche. Ha esetleg ért is az autókhoz inkább jót mosolyog majd a secondhand használt autódon.
2013. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Öröm látni hogy a becsületesen dolgozó emberek mit meg nem tudnak venni :)
2013. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!