Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a tini lányok közül csak az átlagos vagy csúnyácska kinézetűek normáliska, rendesek jellemre meg értelemse is általában, a tipikus szép csajok miért ilyen selejtek jellemre vagy csak én tapasztalom ezt folyton, fiúk?

Figyelt kérdés

De komolyan már olyan sokszor tapasztaltam, hogy van egy szép lány, remélem, hogy ő más, mint a többi, erre fel ugyanoylan kis sekélyes, még, aki először tök kedves, arról is hamar kiderül, hogy neki csak a külső számít egy fiúban. Főleg, amikor megkapja a képet rólam, akkor jön elő a kcösög énje mindnek. Elkezdenek sértegetni, hgyo ronda meg nyomi vagyok és úgy beszélnek velem, mint a kutyával, pedig nem ártottam nekik egyáltalán. Miért nem lehet normális stílusban megtisztelni az embert, mire jó az, ha valakit vérig sértenek. Annyira fáj, hogy fiú létemre, volt nem is egy lánynál, hogy elsírtam magam, mert annyira szarul esett a sértegetése a csajnak. Tudom gáz, hogyha egy fiúnak szíve van meg érzelmes és én igyekszem is elrejteni, de így egyedül a szobámban már nem bírtam tovább tartani a könnyeimet a fájdalomtól. Egyre jobban gyűlölöm a fiatal, szép lányokat, csak bántani tudják az embert, persze, ha jóképű srác lennék meg kedvesek lennének velem meg mindent megtennének, hogy velem legyenek. Ennyire lealacsonyodtak volna érzelmi intelligencia szintjén a tini lányok?

Ellenben, ha megnézek egy nem valami szép lányt, ő meg tök kedves meg normálisan el lehet vele beszélgetni, bár vonzódni nem tudok hozzá, de próbálok esélyt adni az ilyen lányoknak, hátha történik valami csoda és testileg is megkívánom őket.


2013. ápr. 30. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez a társadalmi norma mostanság, aki szép, az mindent megtehet, ők élnek is vele...

aki annyira nem szép, tudja, hol a helye, tudja a hibáit és örül, ha valaki elfogadja, nem áll le k*csögösködni, a szép csaj leáll, mert neki akkor is lesznek barátai, pasijai, az már nem lényeg, h milyenek... én visszavezetném a szülők nevelésére is, de az már hosszú sztori lenne :D

2013. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Egyre jobban gyűlölöm a fiatal, szép fiúkat, csak bántani tudják az embert, persze, ha szép lány lennék meg kedvesek lennének velem meg mindent megtennének, hogy velem legyenek. Ennyire lealacsonyodtak volna érzelmi intelligencia szintjén a tini srácok?

Ellenben, ha megnézek egy nem valami szép fiút, ő meg tök kedves meg normálisan el lehet vele beszélgetni, bár vonzódni nem tudok hozzá, de próbálok esélyt adni az ilyen srácoknak, hátha történik valami csoda és testileg is megkívánom őket.



Hát barátom, ha te elvileg "csúnya" vagy, és te magad is képtelen vagy beleszeretni egy "átlagos" vagy "csúnya" lányba, akkor mit szóljon a másik fél?


Őt örök undorra ítélnéd? Csak, hogy neked jó legyen?

Nem vagy te kissé képmutató?

2013. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A mai tini lányok ennyire felszínesek és beképzeltek és van rá okuk, mivel szépek. Majd idősebb korukra megjön az eszük... talán.
2013. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
föl kéne ébredned barátom..már mitől lennének sekélyesek? Ha vehetnél egy szaunával, medencével, konditeremmel meg stbvel fölszerelt villát a szemlőhegyi soron, vagy egy ócska golyónyomokkal tarkított 100 éves bérházas valami ferencvárosi putrikörnyéken, te melyiket vennéd meg? na ugye...szívtelenek a fiatal csajok, mert nem jönnek össze veled, de ha Chris Lawyer fejed lenne, meg ki lennél gyúrva te is csak kiröhögnéd a ronda lányokat, akik megpróbálnának közeledni hozzád, erről ennyit.
2013. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van szép és normális lány is de nagyon ritka. A sértegetéseket meg úgy ahogy van sz.rd le, nem kell foglalkozni az ilyen bunkó k.rvákkal. Te tudod hogy te milyen vagy valójában, a sértegetéseket meg sz.ard le.
2013. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, és a ronda lányok közt is vannak rossz lelküek, csak nem nagyon mutatják ki.

#2, #4: Igazuk van.

#5-ös voltam.

2013. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 acelsziv ***** válasza:

Komolyan mondom, többször neki kellett futnom,mire megértettem ez a szöveget, amit idebarmoltál.

Te egyszerűen testben méred a szépséget. Hah! Egysíkú vagy és a büdös életben nem lesz barátnőd.

Én magam rengeteg lányt, asszonyt ismertem nagyon közelről.

Soha nem a legszebbeket szerettem igazán. Ők szintén olyan egysíkúak, mint Te. Csak a külsőségek számítanak és sokszor esélyed nincs, ha nem te vagy Mr Univerzum. Ezeket meghagytam a gyökereknek, maffiózóknak és a hasonló nyomorék lelkületűeknek. A többi olyan volt kinézetre, hogy elsőre átlagos vagy talán csúnyácska...

DE! Amikor megismertem egy olyan összetett, csodálatos személyiséget fedeztem fel, hogy egyszerűen már nem érdekelt a külseje... Őt láttam a legszebbnek és nem érdekelt más véleménye.

Megjegyzem, kivételek mindig voltak. Ismertem gyönyörű és csodálatos nőket, de olyat is, aki csúnya volt, de Adoniszon alul nem volt hajlandó szóba állni fiúkkal. Az ilyen is mindig nyavalygott, hogy őt miért bántják...

Hát ezért.

2013. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi a baj hogy te is csak olyan vagy mint ők. Fel vagy háborodva hogy ők téged sértegetnek, meg hogy nekik a külső számít pedig te is csak külsőre mész és nem vagy hajlandó csak mind plázacicák után futkosni. Komolyan nem értelek.Ha te is csak külső után mész akkor ne csodálkozz, ah így folytatod soha nem lesz barátnőd.
2013. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as, nem is ismersz. Az meg, hogy nekem vonzó lány, nem azt jelenti, hogy plázacica, sőt rühellem a műnőket, semmi vonzó nincs bennük és nehogy már én legyek a gonosz, mert nem tudok vonzódni egy kövér lányhoz, sovány fiúként, főleg, hogy haveromék szerint sza.r ízlésem van, mert olyan lányok is tetszenek nekem, akikre ők azt mondják, hgoy ronda.
2013. máj. 1. 18:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha sz.r az ízlésed akkor csak veled van a baj. Igaz, nem ismerlek a fenti leírásod alapján sztem is veled IS gond van.
2013. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!