Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác elhívna randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác elhívna randizni, de konkrét napot, időpontot nem mondana (csak azt tudnád, hogy hétvége lenne), és csak szombat reggel mondaná meg, hogy aznap szeretne találkozni veletek, akkor elmennétek?

Figyelt kérdés
Tehát hétköznap felveti a randi témát. Megkérdezi ráérsz-e hétvégén. Te igent mondasz. De aznap közli veled a konkrét napot, időpontot, amikor a randi esedékes lenne. Mondjuk szombat reggel. Szombat délután így elmennétek randizni?
2013. okt. 12. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, tetszik e a srác, van e más programom stb. Egyébként meg miért ne?
2013. okt. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Pontosan mondja meg nekem ,mert időbeosztással rendelkezem.
2013. okt. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze. És házhoz ne menjek neki? -.-"


Időbeosztásom van, nem fogok úgy ugrálni, ahogy ő fütyül. Ha tetszik a srác, ajánlok neki másik időpontot, ami nekem jobban megfelel, hogy ne érezze magát teljesen lepattintva.

2013. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Ne ugráltasson már. Ha annyira akar találkozni, ne aznap közölje velem. A hétvége két napot jelent, nem fogom csak miatta mindkét napomat szabaddá tenni.
2013. okt. 12. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!