Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több hónapos kitűnően működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több hónapos kitűnően működő internetes csevegést, kapcsolatot, ami kitűnően alakult, tönkretehet egy képcsere vagy még inkább egy személyes találka? Mi lehet az oka, ha igen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 09:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nem tehet tönkre. Más van a háttérben.
2013. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Nagyon is!
2013. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Elvileg ennyi idő után már mind a két fél tud a másik testalkatáról, magasságáról, hibáiról stb. Akkor mi lehet a gond, ha 1 kép romba dönt mindent?
2013. okt. 12. 09:37
 4/42 anonim ***** válasza:

Ha a képcsere nem történik meg időben,akkor tönkreteheti bizony.

Sajnos alap dolog,hogy akivel nagyon jól elcsevegünk,napokat(heteket már tényleg nem szabad várni a képcserével!),az valószínűleg fotó alapján nem tetszik.Persze ha nagyon akarjuk,akkor érdemes találkozni,mert fotón mindenki másként néz ki kicsit,mint élőben.


Viszont van olyan fotó,amiről lehet elsőre is látni, hogy pl az életben valószínűleg undorodnánk az illetőtől...Szóval mérlegelj kérdező.


Az nem jelent semmit,ha leírjátok egymásnak, hogy ki hány centi,milyen magas,milyen színű a szeme stb...És hiába oké fotóról,mindenképp kell az élő találkozás,mert érhet csalódás úgy is, hogy szuper a fotó róla,de élőben pl tök igénytelen,büdös,ronda a kézfeje(mint voldemortnak) v bármi.

2013. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Tévedsz!

Nem teheti tönkre a barátságot vagy ha többről van szó még azt sem.. A találkozás csak megerősíti azt ami a 2 fél között van..

2013. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Persze hogy megváltoztatja a személyes találkozás akár tönkre is teheti.A legfontosabb a kémia és azt semmilyen számítógép nem adja át.
2013. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Hát, ha csúnya a másik és illúzióromboló. Épp ezért hülyeség az egész, arc nélkül ismerkedni. Eteti az ember magát, hogy biztos szívdöglesztő a másik, hisz a hozzáállása olyan tökéletes. Mindenki mondja, hogy a belső a fontos. De ez nem kizárólagos, a külsőnek is ugyan úgy szerepe van egy kapcsolatban. A csalódás az oka ennek, hogy elhitetitek egymást, túl sok a vágy, a remény. Inkább ismerkedj képpel és ezt simán elkerülheted.
2013. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
83%
Személyes tapasztalatból írok. Több, mint egy éve leveleztem, skype-oltam egy sráccal. Képcsere is volt. Az utolsó napokban, mielőtt találkoztunk volna, kameráztunk is. Minden jól ment, megkedveltük egymást, tetszettünk egymásnak. Aztán találkoztunk. Más volt élőben, mint képen vagy kamerán. Bevallom, kevésbé tetszett. És kisebb termet is volt, mint, amit képen láttam, ami szintén zavart. DE, ugyanolyan aranyos és szimpatikus belső tulajdonságokat tapasztaltam tőle, mint amik miatt megkedveltem az interneten. Mostanra már harmadjára találkoztunk, és találkozásról találkozásra kevésbé zavarnak a külső dolgok. Sőt, alig várom, hogy újra lássam. :) Ha igazából megkedvelitek egymást, akkor nem nem a külső lesz az elsődleges. Elvégre kit tudnál biztosabban szeretni, aki kinézetre tetszik vagy akit emberileg kedvelsz meg?
2013. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Csúnya a kézfeje? Ez nekem valami új. Férfi vagyok, elég szőrös a kézfejem, de ápoltak, tiszták a körmeim. Akkor most csúnya?
2013. okt. 12. 09:48
 10/42 A kérdező kommentje:
2013. okt. 12. 09:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!