Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek facebookon le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek facebookon le lehet szólítani lányokat? Jó ötlet, hogy ott csak leszólítom és elhívnám egy személyes találkára?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nagymester vagy ha fészbúkon keresztül le tudsz szólítani egy lányt kettőspontdéé


de mond nem lenne jobb elhívni személyesen egy randira kérdőjel

2013. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
08:34 : Olyat, akivel egyébként nem találkoznék, mert mondjuk nem járunk azonos helyekre.
2013. szept. 20. 08:37
 3/9 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet, de előtte azért tudatsd vele hogy tetszik neked!!")
2013. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha teljesen idegen vagy, én biztos nem mennék el veled. Ha látásól ismerlek, de fbon szólítasz meg, akkor megint inkább az lebeg a szemem előtt, hogy miért nem élőben.

De biztos van, aki nem ilyen szigorú, mint én.

2013. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Csak akkor szólítsd le ha már úgy ismeritek egymást nem csak látásból...
2013. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon ciki..
2013. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen le lehet, de hogy jó ötlet e az nagyban függ attól, hogy ki az illető.


ÉN személy szerint nem igazán örülnék, pontosabban nem tudnék mit kezdeni vele. Mondjuk HA látásból "ismerném", akkor megírnám neki, hogy inkább személyesen szólítson le, mert nem fogom elküldeni a fenébe.

Viszont ha egy vadidegen lenne, akkor azt valahogy nem tudnám komolyan venni.

2013. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2013. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én eddig 2x próbálkoztam így egyébként nem teljesen ismeretlen lányokkal. Nem jött össze egyik sem, de nem éreztem cikinek, és szerintem ők sem. Egyszerűen volt pasijuk éppen. Teljesen ismeretlen lány azt hiszem még talán iwiw-en akart ismerkedni, vagy valami olyan oldalon, ami kiírta, ha megnézték a profilodat. Ő meg nekem nem jött be hip-hoppos vagy mi a franc volt, nekem meg nem tetszik ez a yolo dolog meg a reppelés, egyébként jól nézett ki. Volt már barátnőm fórumról is, akit gyakorlatilag az írásaimmal szedtem föl, mert szóban nem vagyok a helyzet magaslatán, szóval egyáltalán nem para, attól függ milyen típusú az illető. A komolyabb lányok pl nagyon tudják értékelni a kézzel írott szerelmes leveleket, a komolytalanok meg kiröhögnek miatta. Tudni kell, hogy kit mivel lehet megfogni. Azért az benne van a pakliban, hogy elolvassa, és nem ír vissza, szóval ilyen szempontból mindenképp jobb a személyes randira hívás.
2015. márc. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!