Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt-e részetek társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e részetek társkereső általi randin? Milyen volt a legcikibb randitok?

Figyelt kérdés
Nekem a legcikibb az volt,hogy a hapsi úgy jött velem szemben,mintha a kivégzésére jött volna,se egy mosoly,semmi a randi alatt.Mondanom sem kell 2 órán belül lekoptattam.Mikor megláttam már akkor visszafordultam volna.Persze neki voltak igények,hogy egy csajnak milyen pöpecül kell kinézni,bezzeg ő.....
2013. okt. 12. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sajna leöntöttem a lányt.Akivel végül is össze jöttünk.De nagyon égtem akkor :(
2013. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltam. Szerintem nem voltam szimpatikus az illetőnek utána, mivel később feltűnő módon megritkultak a beszélgetéseink, míg végül egyáltalán nem keresett.
2013. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igenˇˇ az egyik legcikibb,mikor tüdőig felhúzott nadrágban jelent meg az illető....azt hittem elfutok félidőben,mikor elment italért...És a végén még volt pofája a végén szexuális célzást tenni.


A másik,amikor egy ótvar tipikus parasztetkós (kikopott minimum 10 évvel ezelőtti nonfitetkós) volt az illető. Eljött egy elnyűtt pólóban,miközben a fotóján szép vasalt ingben volt...a legcinkesebb az a véleménye volt pár dologról...

2013. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Összességében nem volt gáz, de a randira egy fekete pólóban mentem.

A nő simogatta az oldalam, olyan vese környékén aztán éreztem, h valamit megfog és kérdezi, h mi az?

Olyan vokt mintha a pólón belül lenne valami kis golyó, de kiderült, h be van varva.

Írtó szar volt, ahogy magyarázkodtam, h nem tudtam róla.

Egyébként tényleg nem, mert máig nem tudom hol szakíthattam ki, csak azt h anyu megvarta és nem szólt.

Én meg mentem randira foltos pólóban...

2013. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3.Az én randimnál dettó!Mackó felső,bozontos haj,retkes körmök.De ő meg feszt,hogy a csajnak milyen ápoltnak kell lenni.Jah,neki meg nem...Pedig a képen ő is ing,meg minden ami kell.
2013. okt. 12. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, hogy nem ismertem meg a csávót mert vagy 20 kilóval több volt mint a képein és vagy 10 évvel idősebb. :D
2013. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. :D Az sem lehetett egyszerű!
2013. okt. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!