Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a rosszabb? Helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Helyes pasiként sok sikeresnek lenni a nőknél, de kevés fizetésből élni vagy ronda pasiként sikertelennek lenni a nőknél (forever alone), de megfelelő állással rendelkezni és elfogadható szinten élni egyedül?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mi a véleményetek. Persze tudom a legjobb az ha jól nézel ki és jó munkahelyed van, jó fizetéssel, de ez nagyon ritkán jár együtt. Én utóbbiba estem, 8! év tanulás után elfogadható munkahellyel rendelkezem, de semennyi sikerem sem volt a lányoknál. 4 éves osztatlan régi rendszerben végeztem tanárként (nem olyan könnyű, mint a mostani 3 éves bsc, és nem bölcsészként végeztem, egyik szakom a kémia). Majd 2009-ben megcsináltam az egyik szakom 1 éves Msc képzését. 2010-ben pedig a másik szakom Msc egyetemi képzését is abszolváltam. Ez ugye 6 év tanulás. Sokan kihullottak közben. Majd 2012 ben 2 éves mérés-és értékelés szakvizsgát tettem le, mindent 28 évesen tudom felmutatni 8 év tanulás után. Így középiskolában tanítok és az I kategóriába esek (ugye a J az utolsó, az Phd-vel lehetséges). A béremelés után elfogadhatóan keresek, nem annyit, mint egy mérnök, de nem is vagyok földönfutó. Ellenben a lányoknál teljes mértékben sikertelen vagyok. Soha még csak nem is csókolóztam, mindig elutasítottam. Az eszemmel sem tudtam rájuk hatni. Mostanában pedig 25 felett egyre görcsösebben akar az ember ismerkedni és ezáltal egyre durvább elutasításokat kapok. Félek, hogy egyedül maradok és nem tehetek ellene semmit. Nem vagyok degenerált, ocsmány törpe. 175 cm és 77 kg. Kopaszodom, de nem vészes. Jól öltözködöm, már amennyire telik. Mégsem elég, nagyon magam alatt vagyok. Tudom, hogy nem lehet tippet sem adni, de próbálkozzatok, hátha valaki tud valamilyen életrevaló tanácsot adni. Köszönöm.
2013. okt. 12. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
3. Pc-snek lenni és nem játszani a GTA 5-el:D
2013. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1. na most menj a... :D
2013. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem játszok azzal. Nem vagyok gépfüggő, kocka, szemüveges és kövér malac.
2013. okt. 12. 21:28
 4/17 anonim ***** válasza:

Viszont egyből kibukott, hogy gonosz vagy. Hogy fogod így tanítani a gyermekeket?


Ronda kövér malac voltam, aki nem játszott a GTA V-vel mert nincs konzolja.


(Viccet félretéve, nem tudom, hogy miért van ez. Én 25 évesen hamarosan mérnök leszek, szakmám is van + két nyelvvizsga; de én is borúsan látom a jövőt. Úgyhogy kíváncsi vagyok a véleményekre. Én 176 cm magas vagyok kb 80-85 kilóval, szóval nem annyira vészes.)

2013. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:D, gonosz vagyok. Harapok is ám. Ronda és okos harapós dög vagyok.
2013. okt. 12. 21:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Nèzd kèrdezö, èn egy gyárban dolgozom, ahol a minimàlbères csúnya fiúknak is van barátnöje. Az èn párom bizony mackós testalkatú ès munkanèlküli volt, amikor (modellkènt) összejöttem vele.


Nem gondolod, hogy valójában veled van a gond, ès túlzò teóriákat gyártasz a pèmzröl meg kinèzetröl?

2013. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Te kövérebbe vagy, mint én a 85 kilóddal. Persze ha az izom, akkor no comment. Mert rajtam jó ha 7-8% zsír ha van, a többi izom. Sokat edzettem, de nem látom a gyümölcsét.
2013. okt. 12. 21:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert nyilván nem elég férfias, izgató a kisugárzásod. Egy nőnél nem attól leszel sikeres, hányasra abszolváltad a vizsgáidat és az is irreleváns, hogy osztatlanban végeztél-e vagy bolognaiban. A kutyát sem érdekli, bocsi. Tanárként nyilván van fogalmad arról, mi az a reflexió: így működik-ez a férfi-nő ismerkedésben is. Egy nő akkor viselkedik nőként, ha olyan pasival találkozik, aki tényleg FÉRFI. Ellenkező esetben a lepattintás megy. Én magam is tanárszakos vagyok és amúgy nő, szóval nem a semmibe beszélek.
2013. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 7:

És még gyerekes is. :D Milyen tanítóbácsi az ilyen? :D

Egyébként igen, kövérebb vagyok és zsírosabb, mégis volt egy hosszabb kapcsolatom nem is olyan régen; úgyhogy nem azzal volt talán a baj, hogy mennyire vagyok túlsúlyos.

2013. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És mégis milyen tanács kell, ha külsődre figyelsz!? Csak saját magadban kéne valahogy rendet tenned, mert itt nem fogod megtalálni azt amit keresel. Leírod az élted olyan részét ami felesleges volt ebben a témában. Rossz helyen keresgélsz esetleg, nem vagy nyitott a dolgokra?! Van hobbid? Inkább ezekről írtál volna, többre mennénk!:D
2013. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!