Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két srác közül melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két srác közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Egyiküket nyáron ismertem meg, nagyon jól működött köztünk a kémia, csak sajnos messze élünk egymástól, de nagyon megkedveltem. Másikuk egy városban lakik velem, napi kapcsolatban vagyunk és nagyon tetszik is, de félek, ennyi. Mit tegyek?

2013. okt. 12. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
"nagyon tetszik is, de félek, ennyi." :D
2013. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez vicces amúgy?
2013. okt. 12. 22:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Ilyen formában igen, de ha kifejtenéd bővebben mitől tartasz/félsz akkor nem lenne már az!:D
2013. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó, akkor megpróbálom érthetőbben: Az egyes számú versenyző iránt mélyebb érzelmeket táplálok, de messze van, a másik érzelem tök más jellegű, egyelőre főleg külső tulajdonságokon alapul, viszont kéznél van.
2013. okt. 12. 22:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz elfelejted az egyes számú alanyt, és jobban rátudsz hangolódni a kettes alanyra, és a belső hibáit valahogy elfogatod, ha nem akkor őt is. És keresel olyat aki közel van hozzád,és az érzelmeidhez is. Vagy oda költözöl hozzá ha nem bírod, bár az se tudom ki hány éves!
2013. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az egyes 26, a másik 18
2013. okt. 12. 22:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Na akkor talán már van is melója az egyesnek, nem hiszem hogy szánna rád időt meló mellet, ekkora távolság miatt. Max szabadnapján, ami biztos nem sok. Gondolom te is lehetsz vagy 16-18, 26 éves csávóhoz kicsit öreg vagy már! :D
2013. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
bocs, szóval "öreg" helyett fiatal vagy már, nem?
2013. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
18 vagyok én is, de nem érzem magam fiatalnak. Nem egy ilyen kis ' mai lány ' vagyok, féktelen bulikkal meg ' nagyon érettnek képzelem magam '-dolgokkal, elég keményen dolgozom, hogy elérjem a céljaimat, szerintem ez fontosabb, mint az, hogy mennyi idős vagyok.
2013. okt. 12. 22:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy mekkora az a távolság km-ben?
2013. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!