Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amelyik lány szép az romlott is belül, miért nem tudok találni olyan lányt, aki vonzó a számoram és egyben belül is értékes, szerethető?

Figyelt kérdés
Annyira unom már, hogy vagy valami nem vonzó lánnyal jövök össze, aki még véletlen sem vonz szexuálisan, de belül értékes vagy valami vonzó, de belül sekélyes, utálatos, beképzelt, egoista, önző, szívtelen lánnyal hoz össze az élet.
2013. okt. 12. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
annyira sajnállak,komolyan. pedig te annyira küzdesz.
2013. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts. Szép lányok között is van kedves, és nem túl szép lányok között is van egoista.

...

UI. Lehet, hogy te csak a nem túl szép kedves lányoknak és a nagyon szép egoistáknak jössz be.

2013. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem érdekel, nem kell más fiú barátnője, olyan nincs, aki magányos és szeretne is velem ismerkedni, úgyhogy hagyjál, mert maga az élet igazolja, hogy nincs ilyen lány, akit én keresek és kész!
2013. okt. 12. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős ez. Én meg a pasikba látom ezt, hogy kívülről helyesek, belül meg paraszt, taplók. :$
2013. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
vannak kívételek, ugyanis a kívétel erõsíti a szabályt, mivel azok a lányok értékesek ne csodálkozz rajta, ha nehezen találod meg õket.Mindenért küzdeni kell ;)!
2013. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előbb utóbb mindenki megtalálja a számára megfelelő embert. Csak járj nyitott szemmel.
2013. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Oké, megvan Te mit akarsz, de Te mit tudsz adni egy szép és értékes nőnek? hmm?

Te milyennek látod magad?

Vannak ilyen lányok, hidd el nekem vannak, de, az ilyen lányoknak nem a hozzád hasonló fiúk jönnek be, én az átlagos, nem válogatos, és normális fiúkra bukom, például!:)

2013. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!