Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak ilyen 18-23 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen 18-23 közötti lányok, vagy ez marad csak képzelgés?

Figyelt kérdés

Talán ez fura kérdés, de tényleg annyira nincsen ilyen 18-23 közötti lány?


Vannak olyan lányok, akik Rendes, barátságos, jó kedélyű, őszinte, szép, nem duci,optimista, szereti e gyerekeket?

Ami még nekem fontos, hogy ne legyenek barátai/barátnői, tudjon úszni, biciklizni, ne legyen tériszonyos, szeresse a kutyákat, tudjon előre gondolkozni, tervezni a jövővel, legyen életcélja. Esetleg szeresse a mozgást/valamilyen sportot, és ne legyen számítógép analfabéta.


És mind e mellett a csillagjegye szűz, bika, rák, skorpió,(esetleg halak, oroszlán), és nem ítéli el az ezoteriát(praktika szinten, nem fanatikus szinten).


És adott esetben nem zavarja, hogy ha mondjuk kicsit fiatalabb a fiú.


Én egy 20F vagyok.



2013. szept. 13. 17:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Brutál hülye kikötéseid is vannak.

Mit számít a csillagjegy? Miért akarod hogy ne legyenek barátai?

2013. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Na ja, és persze Budapest vagy közeli településen lakik?
2013. szept. 13. 17:29
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a jobb kezednél. Ezek durván debil kikötések.
2013. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hú pont fordítva akartam írni, hogy Legyenek barátai, ne legyen forever alone. Csak elírtam.
2013. szept. 13. 17:30
 5/24 anonim ***** válasza:

"18-23 közötti lányok" Már itt elbuktam.

Ami még nem igaz rám: ne legyenek barátnői (van egy barátnőm),tudjon úszni (nem tudok úszni),ne legyen számítógép analfabéta (hát...ne vagyok hozzá egy zseni).

A horoszkópom bika.

17/L :D

2013. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

rossz helyen keresgélsz..

de amúgy vannak.és mindenkinek más ,,szép,,

mi az hogy ne legyenek barátnői?:o és mi van ha fél a magasságtól?szerintem még egy ideig keresgélni fogsz.inkább élvezd az életet amíg lehet és ne ilyeneket írogass , hiszen nem akarod talán feleségül venni..vagy?

2013. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Persze, Kérdező, csak ilyenek futkosnak a közeledben. Definiáld a "szépet". Definiáld a "rendest".


Mindemellett te mit tudsz felmutatni, ha ár ilyen "bomba nőt" akarsz magad mellé?

2013. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%

Nekem van egy enyhe tériszonyom, ráadásul bak a csillagjegyem.

Sajnos kiestem a játékból, megyek a sarokba sírni.

2013. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nagyon ELÍRTAM, az egyiket, mert igen is pont azt akarom hogy LEGYENEK barátai.


A legtöbb amit kiírtam, azt valamilyen ok miatt írtam ki(van a hátterében ok ami miatt ilyeneket írtam, de az nem ide tartozik, ez csak egy kiírt kérdés volt), nem feltétlen 100%-os egyezést keresek, csak minél közelebbit.

A csillagjegyet azért írtam, mert, mint igen minden ember más, én pl tapasztalatból úgy látom hogy elég fontos, hogy összeillő csillagjegyű legyen egy pár(ez az én véleményem, tudom hogy az emberek 90% csak ellenkezne ezzel)

2013. szept. 13. 17:43
 10/24 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen lány...de abba belegondoltál, hogy ha megtalálod azt, aki minden szempontod megfelel, mégis teljesen másmilyen lesz, mint amilyet elképzeltél? Nekem is vannak szempontjaim, elvárásaim, mint gondolom mindenkinek, de ennyire pontosan felesleges ezt behatárolni...lehet, hogy eldobsz egy csomó lányt azért mert nem olyan a csillagjegye vagy mert nem ért úgy a gépekhez, ahogyan te elképzelted...azért a lányért, akit ha megtalálsz, rájössz, hogy...rondán beszél, buta, megcsal, akármi,nem vagy belé szerelmes...mégsem olyan, akit elképzeltél.

Régebben én is azt csináltam, h kergettem egy álomképet, de rájöttem, hogy ha valaki olyan is, attól még nem leszek belé szerelmes...sőt nem lenne a személyiségében semmi izgi, ha pont olyan lenne, amilyet én akarok.

Hagyj meg pár elvárást, amik a legfontosabbak, a többivel meg ne foglalkozz...hagyj esélyt másnak is. Aztán a szerelem vagy jön vagy nem...

2013. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!