Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy a fiúbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy a fiúbarátom csak kavarni akar velem vagy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Eddig barátok voltunk (már 1 éve), jól elbeszélgettünk, találkozgattunk, aztán egy ideje szakítottam a pasimmal, és most áthívott magához filmezni estére. Azt akarta, hogy aludjak is ott, de eljöttem. El kellett jönnöm, mert tuti kezdeményezett volna valamit, egyértelmű volt a helyzet. Csak azt nem tudom, hogy mit akar tőlem. Csak kavarni, vagy többet is,kapcsolatot? Mert ha kavarnánk, akkor én biztos belezúgnék, és az nagyon rossz lenne, ha nem akarna kapcsolatot... Szóval a szimpla kavarásban nem lennék benne. De honnan tudjam, hogy mit akar?

20/L


2013. okt. 18. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szerinted mi innen tudjuk mit akar? most mit álszenteskedsz? dugjál vele és majd kiderül. qrvára nem tom megérteni h annak akinek van módja kefélni miért nem él vele.
2013. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak szexelni akar. Én ha komoly kapcsolatot akarok, akkor nem támadom le a lányt. Szerintem csak bepróbálkozott nálad. Én is ezt tettem volna a helyében.
2013. okt. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2013. okt. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azlrt a barátod hogy megkérdezd.
2013. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kavarást nem tudom mit jelent, öreg vagyok hozzá :), azonban, olyat is lehet, hogy úgy vagy a barátnője, hogy nem fekszetek még le egy ideig. Lehet ezt csinálni. Ha ez neki nem elég egyelőre, akkor meg is kaptad a választ. Melóztasd kicsit meg, de hagyd fenn az esélyét :D (én ezt tenném a helyedbe, ha csaj lennék)
2013. okt. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet:)
2013. okt. 18. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!