Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy mikor rágondolok egy bizonyos srácra, még aznap összefutunk? Ekkora véletlenek vannak?

Figyelt kérdés

Egy éve megismertem egy fiút, akivel találkozgattam hónapokon keresztül heti egyszer minimum. Szóval megismertük egymást, éreztem hogy van köztünk valami különleges, de mivel volt párom, próbáltam nem foglalkozni ezzel a sráccal. Egy jó ideje már nem találkoztunk. Viszont többször is volt olyan, hogy eszembe jutott ez a fiú, és még aznap találkoztam vele...Ma is ez történt. Pedig ennek a valószínűsége elég kicsi. Egyébként nem szoktunk összefutni csak ilyenkor. És az a vicces, hogy pont ő mondta nekem többször is azt, hogy Ha valamire gondolunk, valamit akarunk, akkor az úgy fog történni. Merthogy ez ilyen tudatos dolog vagy mi. :D Mindegy, a lényeget értitek. Szóval, ti hisztek a véletlenekben? Ez mégis hogy történhet meg ennyiszer???

20/L


2013. máj. 7. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerencsének hívják!
2013. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is szokott lenni ilyesmi :D
2013. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a véletlenekben, szerintem minden okkal történik :)
2013. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Taníts mester!
2013. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a szerencsének ehhez. Egyszerűen az, hogy erősen rá gondolsz, az agyi frekvenciáid energiát bocsátanak ki, és épp lehet, hogy ő is rád gondolt emiatt, mert mindenki mindenkivel összefügg valahol. Bevonzottátok egymást, mert ügyetek volt, van vagy lesz.
2013. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vonzás törvényéről hallottál már?
2013. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez jó működik
2013. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek, de semmiképp nem véletlen.


múltkor megéreztem gondolatban a lottó nyerőszámait, és mint az 5öt eltaláltam(csak kár h nem lottózok)

2013. máj. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ö mindig úgy intézi hogy összefussatok. az véletlen,hogy te meg mindig rá gondolsz.
2013. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!