Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megvan játszva, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megvan játszva, vagy tényleg vannak ilyen csajok? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4


A videóban annyi van(aki nem értene angolul) hogy a srác megkérdezi, hogy megadná-e a számát a lány, és elmennének-e vacsorázni, vagy valami bárba, és akkor lerázza a csaj, hogy Ő nem szokott senkivel randizni. Mikor erre a gyerek fogja magát, és megmondja, hogy "nem szoktam mégegyszer megkérdezni, de biztos nem akarsz jönni?" mikor beül a kocsijába, és látja a csaj kérdi "Ez komolyan a te autód? Ekkor hirtelen meggondolja magát a csaj, hogy "igazából van egy bár itt nem messze...")


Ilyen lányok tényleg vannak, vagy megjátszott kamu lenne?



2013. okt. 18. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Van ilyen a való életben is. Lásd: Andy Vajna és Palácsik Tímea. Szerinted a csajt Andy két szép szeme fogta meg?
2013. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
igen sajnos vannak. Egyik fiú ismerösömnek mondta már azt csaj mikor meglátta az autót, hogy bmw-ben még ugysem dugott. ezek a lányok pont erre valók semmi többre.
2013. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Jó hogy van ilyen ember!

A legtöbb egy neandervölgyi mellé is beülne ha az M6os BMW-t vezetne.

2013. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen is, de igazabol en meg nem ismertem ilyen not kozelrol, es remelem nem is fogok... Mondjuk a ferfiaknak is fontos, hogy a no jol nezzen ki, akkor az olyan ferfi meg is erdemli ezt a tipusu tyukot (mar akinek csak az a fontos, hogy a no az a tipikus kitomott cicababa legyen).
2013. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kamu a videó. De ez az egész szituáció 50:50. A pasi random leszólít egy egyértelműen dekoratív nőt az utcán, akinek a külsején kívül semmi mást nem lát. Nem ismeri a belsőjét és nekem úgy tűnt, hogy nem is érdekelte, ez az egyik. Szóval kb. ugyanaz a két ember. Egyik a nő külsejére megy, a másik meg szintén a külsőségre, azaz a fényűzésre. Szerintem egymáshoz valóak. A másik meg az, hogy én is elküldeném a fenébe azt az idegent, bármilyen jóképű is, aki ismeretlenül az utcán belém kötne. Azt sem tudom, hogy kicsoda és adjam meg neki a számom, vagy menjek el vele ebédelni? Ugyan... Ki tudja, hogy miféle ember...
2013. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ébresztő jó reggelt igen ez így van.

Mivel kalibrált a csaj nyilván elvár dolgokat,ezt el kell fogadni vagy keresni egy átlagosat és kész.

Ezen nem lehet fent akadni,mi pasik is ha sportolunk nyilván akkor csak a cicababák jöhetnek szóba,ennyi az egész.

2013. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!