Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira nagy baj, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nagy baj, ha nem olvadok el a gyerekektől? Ha randin a gyerekekről kérdez a srác, most hazudjak?

Figyelt kérdés

Volt egy randim egy sráccal és kérdezte, hogy mit gondolok a gyerekekről. Igazából nem sokat. Szeretnék majd persze, de most még a hideg is kiráz tőlük. Ha meglátok egy gyereket, nem azt gondolom, hogy jajj de édes, cuki stb.. hanem, hogy fujj, nekem nem kéne.

Régebben még nagyon szerettem őket, de valami megtört bennem.


Ha egy srác a gyerekekről kérdez, akkor annak van valami mögöttes oka és ha rosszat válaszolok akkor nem is akar összejönni velem?


2013. okt. 18. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
énsem kedveltem a kölköket, míg a haveroméknak nem született egy. most sem kedvelem őket, de a haveromékéval tökjól elvagyok, mer aranyos.
2013. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Velem jól járnám mert én is utálom őket. Nyavalygó komolytalan kis sz@rosok akik nem tudják hol a határ!
2013. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
senki se tudja hol a határ amíg meg nem mutatják neki :)
2013. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem baj.. én is utálom őket:D haha
2013. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az én emberem! :D Utálom,gyűlölöm a gyerekeket! Idegesítenek :D
2013. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na de ha meg összejövök olyannal, aki nem szereti a gyerekeket és mondjuk több évig együtt vagyunk és én már szeretnék gyereket, akkor meg mi van??


Szóval egyik se jó. Ha olyannal jövök össze aki szereti őket, akkor hallgathatom az áradozását, sőt össze se jönne velem egy olyan, vagy ha olyannal aki nem szereti őket, de aztán meg később én akarnék gyereket.


Tudom, nehéz eset vagyok...

2013. okt. 18. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:
dehogynem.. összejössz olyannal, aki szereti őket, aztán meg neked is megjön a kedved, és kész..:D
2013. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem hogy hány éves vagy? nagyon szépen köszönöm!
2013. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
21
2013. okt. 18. 19:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Én se kedvelem a gyerekeket (csaj vagyok és 20 felett), de az nem azt jelenti, hogy nem szeretnék majd sajátot, csak egyszerűen nem olvadok el tőlük mint mások.

Egyik pasim se várta el tőlem soha hogy egy baba láttán előtörjenek belőlem az anyai ösztönök. :D

Simán mond meg amit gondolsz, nem vagy oda értük annyira de ez nem azt jelenti hogy nem akarsz majd. Na az már rosszabb lenne. :)


Pont, hogy én szoktam rákérdezni a pasinál, hogy áll a gyerekekkel, aztán elmondom hogy én meg nem valami jól (még). :)

2013. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!