Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiú. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú. Nem merem neki elmondani. Van egy sejtésem, hogy én is tetszem neki, de nem biztos. Lehet, hogy csak beetetem magamnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy közeledjen hozzám, hogy többször odajöjjön beszélgetni, hogy Ő IS írjon nekem facebookon, hogy randira hívjon?

Vagy hogy tudjam meg, hogy tényleg tetszem-e neki úgy, hogy nem kérdezek rá nyíltan?



2013. okt. 18. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ő egyáltalán nem ír neked, akkor nagyon sanszos, hogy nem érdekled. Amúgy mikor beszélgettek érdeklődő? Vagy néha néha válaszolgat?

Egy nő (kislány?) attól lesz vonzó, ha nem másik rá a srácra, hanem hagyja, hogy az hódítsa meg (ha akarja).

2013. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem ha érdekelnéd (akár mint potenciális jelölt, akár mint ember), akkor az lenne a minimum, hogy nem csak mindig te írsz rá, hanem ő is érdeklődik irántad. Mondjuk lehet, hogy neki sok az, amilyen gyakorisággal cseteltek/leveleztek, vagy szimplán nem jössz be neki, nem érdekled.
2013. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ti lányok miért akarjátok mindig a könnyebb végét fogni és randira hívattatni magatokat, meg UDVAROLTATNI magatoknak, de úgy a semmiből? Ha TE akarsz tőle valamit, fogd meg szépen magad és kezdeményezz. Ha nem is tudja, hogy érdekled, honnan a francból venné az ötletet, hogy elhívjon? Legyél őszinte és egyenes. Ne trükközéssel kezdd már az elején, mert az semmi jót se vetít előre.

Az egyenes út a legrövidebb. Nem kell szerelmet vallani máris az elején, elég ha azt mondod neki, hogy tetszik és szívesen megismerkednél vele. Ebben még nincs semmi.


22/F

2013. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyessel meg nem értek egyet. Ezt egyéne választja. A tiéd csak egy nézőpont, így nem lehet kijelenteni, hogy "attól lesz vonzó".
2013. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyértelmu hogy beeeteted magadnak! hagyd a fenébe úgy is koptat!
2013. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én személy szerint úgy kezdeném el, hogy olyan dolgokról próbálnám "beszéltetni", ami épp körülöttetek zajlik(persze csak diszkréten(, ha érdekli a társaságod, úgy is észreveszed.
2013. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!