Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám elmondani neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elmondani neki hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és többet érzek iránta mint eddig bárki iránt. Az elmúlt héten kezdtünk beszelni fb-n, és elég sokat. Pár célzást már tettem neki h tetszik de konkrétan nem. Úgy érzem hogy én is bejövök neki(képet is küldött, meg egyszer feljött vmi kapcsán h elférnénk ketten az ágyamba meg minden es h szorosan összebújnánk ő aztd mondtah benne lenne, ő is kért képet még hozzá a kocka hasamról majd ké sőbb azt mondta hogy mutassam meg neki élőben a hasam ).

Tegnap elvittem fagyizni de a fagyizoban ott volt két haverom, aztan ő hivott el egy kosarmeccsre meg aznap majd utana engem es par embert a hazukba pizzazni es filmet nezni(film nezes kozben mellettem fekudt) ma azt mondta h lehetne meg ilyen filmnezeses cucc...

A kerdes az volna h hogy mondjam meg neki h tetszik?

En 15/F o 14/L légyszi segitsetek mert nem akarom elb*szni


2013. máj. 4. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Csókot!
2013. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tréfarépa ***** válasza:
"Bejössz nekem" .... ennyi elég
2013. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És személyesen vagy neten?
2013. máj. 4. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
reméltem h megse kérdezed, természetesen személyesen.
2013. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azzal az a baj h nem egy suliba járunk en gimibe e, meg meg altalanosba es engem lefoglal a foci edzes ezert nagyon ritkan latjuk egymast :(
2013. máj. 4. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyesen és csókold meg az egyértelmüsíti a válaszát, nem kertelhet, mert vagy visszacsókol vagy mégsem akarja. 15/L
2013. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi de az nem lenne tul hamar mert csak egyszer talalkoztunk eloben normalisan?
2013. máj. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!