Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondtatok már le randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok már le randit betegség miatt lányok?

Figyelt kérdés

Elhívtam egy csajt tegnap. Kicsit fújta az orrát meg piros is volt neki.

Most reggel meg írt, hogy bocsi de nem tudunk találkozni ma, mert nagyon kijött rajtam a megfázás.


Szerintetek ez elutasítás vagy tényleg van ilyen?

Mik a tapasztalatok?

17/F


2013. okt. 19. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lenne igaz. Főleg, ha tegnap is láttad már, hogy nincs teljesen jól.
2013. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Annak is felnnáll az esélye hogy most tényleg megfázott de eközben nem érdekled..
2013. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én azt gondolnám, hogy egy sima megfázás nem annyira durva, hogy ne tudna eljönni ha akarna.


Azt írtam neki, hogy gyógyulj meg és bízom benne, hogy majd utána találkozunk.

Szerintem jót írtam, mert ha érdeklem akkor örül ennek. Ha meg nem érdeklem úgyis tök mindegy mit írok. :D

2013. okt. 19. 12:40
 4/15 anonim ***** válasza:
hát.. én nem mondanék le ezért randit, hacsak nem tényleg lázasan feküdnék otthon. vagy legalábbis, úgy mondanám le, hogy a másikkal éreztetném, hogy nem csak lekoptattam, hanem tényleg rosszul vagyok. ha neked gyakorin kérdésed született, úgy gondolom a csaj nem nagyon magyarázkodott.. mert ha tényleg bánod, hogy le kell mondanod, akkor normálisan elmondod a fiúnak és felajánlod, hogy de szerintem keddre már jobban leszek és akkor találkozhatunk stb.-stb.
2013. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Pontosan csak ennyit írt:

"Szia :)

Bocsi de nem tudunk találkozni ma, mert nagyon kijött rajtam a megfázás. :S"


Ennyi. Semmi több.

2013. okt. 19. 12:53
 6/15 anonim ***** válasza:
egyik legjobb barátnőm lemondta a randiját anno egy megfázás miatt. azóta már több hónapja együtt vannak a sráccal. ha mindig beteg lesz, az már gyanús. nem biztos, hogy én is lemondanám. ez teljesen személyiségfüggő.
2013. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha a másik oldalról nézed, elfogadható teljesen, még ha nem is lázasan nyomja az ágyát, mert azért senki sem úgy szeretne megjelenni egy randin, hogy totál vörös az orra, fújnia kell kétpercenként, csak a száján kap levegőt, rossz a közérzete, és még a fiút is megfertőzné...

Van ilyen szerintem. :)

2013. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Írtam neki, hogy bízok benne, hogy akkor majd sort kerítünk rá ha jobban lesz és annyit írt vissza, hogy "Majd beszélünk róla, rendben van? :)"


Rosszat sejtek. Ez a tipikus majd majd majd aztán mindig az a vége, hogy NEM. Annyiszor megszívtam már ezzel.

2013. okt. 20. 15:54
 9/15 anonim ***** válasza:
így tényleg rosszabbul hangzik. adj neki még egy hetet, és ha akkor is hasonlóan elutasító, akkor keress mást.
2013. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
dobott a csaj
2013. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!