Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán ebből lehetne folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán ebből lehetne folytatás?

Figyelt kérdés

Van hogy meglátok olyan nőket, akik első látásra jobban bejönnek, mint bárki akivel eddig megismerkedtem.

Tudom sajnos sok barom is leszólíthatta már, ezért arra gondoltam, hogy először a segítségét kérném valamiben, aztán ezt mondanám:

"Tudod kár, hogy nem valami olyan helyen találkoztunk, ahol megismerkedhettünk volna. Furcsa az élet. Ilyen helyes lánnyal még sosem találkoztam."


Ha elutasítóan reagálna, akkor így folytatnám:

"Gondolom sok idióta szólított már le. Pedig én tényleg szeretnélek megismerni."


2013. okt. 19. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

úgy vesztes ez a szöveg ahogy van. minek értékelnéd le magad mások hülyeségei miatt? több kreativitást ember!

megkérded mennyi az idő? ő elmondja. te meg megkérdezed utána hogy valamikor valaki mondta már kettőkor h milyen bájos tekinteted van? vagy ha van 2 percre valami szójátékot letoltok. és már mehet is a számcsere.

2013. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ajjaj ebből nagyon sokszor (kb az esetek 100%-ában) el kell mondanod a második lehetőséget ami még tovább ront a helyzeten. Az első csak szánalmassá tesz a szemében, a második pedig már nevetségessé is.

Odamész egy egyből sajnálkozni kezdesz azon, hogy nem lehet köztetek semmi? Ez a legbénább szöveg amit ki lehetett találni :D

Most komolyan neked bejönne az, ha egy lány szólítana le, majd egyből utána azért kezdene hisztizni, hogy miért nem nyugisabb körülmények között találkoztok?

2013. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!