Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ciki lenne? (meleg téma)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Randizgatunk mostanság és úgy érzem kezd komolyabbá válni a dolog. Idáig még egyik randira sem vittem neki ajándékot, de most szeretném meglepni valami kis figyelmességgel- Én arra gondoltam, hogy viszek neki egy szál rózsát. Több barátom szerint ez eléggé gáz lenne. Ti mit gondoltok erről? Tényleg nagyon ciki lenne?

2013. okt. 20. 22:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szerintem is plüss, vagy a bonbon is nagyon jó lenne. Abból is inkább keserűcsokis jobb ajándék :) Esetleg egy üveg bor? Én azt is nagyon szeretem, de nem szoktam inni, csak időnként.

A virág nagyon rossz ötlet, én kiakadnék tőle. Mondjuk egyszer sem kaptam még; olyan nőies nagyon. Én pedig fiú vagyok, nem lány :)

17F

2013. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :). Ment a zöld pacsi :).

# 15 Köszönöm, ez nagyon jó ötlet. Meg tudom csinálni photoshoppal :D

2013. okt. 21. 16:32
 23/30 anonim ***** válasza:

Rózsát semmiképp se, bár biztos van aki jó fogadja, azért elég zavarba ejtő (én sem örülnék neki egyáltalán). Többen írták a plüssállatot, de szerintem ez 15 éveseknél opció inkább, 21 évesen már nem biztos hogy a legjobb ötlet :). Így inkább csokit/bon-bont vagy vmilyen minőségibb bort/pezsgőt/sört javaslok, de csak akkor ha rá tudsz szánni 1000-1500 ft-ot, ha nem, akkor tényleg készítsél neki vmi apróságot :)

24/F(m)

2013. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Milyen aranyos a Kérdező, hogy legalább az eszébe jutott ilyesmi! :)


Az előző barátom rendszeresen lepett meg mezei vadvirágokkal (innen-onnan letépett gyomnövényekkel) amíg együtt voltunk és én nagyon örültem neki. A rózsa viszont tényleg túlzás lenne. Akár készíthetsz saját kezűleg is csokoládét hogy személyes legyen, az is olcsó.

2013. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
A virágról lebeszéltelek. :D Egy kisebb plüss macit kapott, mert macinak hívom, bár kicsit sincs macis alkata van. Nagyon örült neki :)
2013. okt. 24. 01:32
 26/30 anonim ***** válasza:
Helyes, ügyes vagy, örülök, hogy örült.:-)
2013. okt. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
^.^ jaj de örül a szívem *.*
2013. okt. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot nektek. ^^
2013. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Na akkor jó :) aranyosak vagytok :D sok boldogságot
2013. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
:)
2013. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!