Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akinek én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek én vagyok az első barátja! Amikor csokolozásra kerül a sor nem tudom hogy fog reagálni ha megérzi hogy merevedésem van! Ettől kell tartanom?

Figyelt kérdés
Azt gondolom ha megérzi akkor zavarba fog jönni és abba kell hagyni mindnet! Hogy mondjam el hogy ez természetes? Kell ilyentől tartanom vagy semmi aggodalom?
2009. nov. 12. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja észrevenni, mert nem a gatyádat stíröli, hogy feláll neked.
2009. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De igen megérzi mivel ha fekszünk egymáson! Tanácsok?
2009. nov. 12. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Haver, ne görcsölj már ennyire.
2009. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is megérezte a barátnőm,de nem szólt semmit!csak utána írta,hogy érezte,de nem zavarta őt.
2009. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andrewka ***** válasza:
100%

Lehet h első csóknál nem kellene egyből hanyattdönteni az ágyon. Attól tuti megijedne még ha nem is érzi h feláll


22/f

2009. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem kene egymason fekudjetek mert ha ez meg csak az elso pasizasa akkor tenleg nem jo. a far*ad miatt ne aggodj, hisz ha szeret nem azt nezi
2009. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kösziiiii
2009. nov. 12. 14:42
 8/11 anonim válasza:
Figyi én egy csaj vagyok:) nekem az első barátomnál is volt ilyen engem nem zavart egyátalán pedig nekem is ő volt az első akivel csókoloztam ez természetes dolog a férfiaknál és sztem ezt a csajos is tudja.... ugyhoogy csak nyugi:)
2009. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg igaz az a mondás, hogy:

A férfiember életében van olyan időszak, amikor azt szégyelli, ha feláll.

Aztán van olyan időszak, amikor azt szégyelli, ha már nem áll fel.

F66/N62

2020. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerinted ő kérgezgeti a barátnőit, hogy:


-- Jaj, de ciki lesz, ha megérzi, hogy feláll a mellbimbóm..!


--És tuti megérzi majd, mert rajtam fog feküdni!


Válasz:

-- Ugyan, a fiúk imádhák az ilyet!


És tényleg!!

Ugye te is? Na ugye!

2022. dec. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!