Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Nektek bejönne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek bejönne egy ilyen szöveg tárkeresőn?

Figyelt kérdés
Hatalmas csalódás után keresem az igazit. Álszent, lóvéra hajtó, parazita lelkű nőstények kerüljenek. Ha a farkam kell vagy az autóm és még nekem is tetszel, előbb-utóbb úgyis mindkettőbe beleülsz. Legyél szép, de intelligens, érdeklődő lány egyben. Ne a fény és csillogás legyen ótvar lelkületű, ocsmány elméd célkeresztjében. Mellettem egyébként mindenben részed lesz, viszlek ahová akarod, megkapod, ami csak megtetszik. Jelentkezz. Péter.

2013. okt. 21. 21:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
de legalább mondanád el, hogy mi a baj vele, mert ettől nem tartunk előbb, hogy csak az okos tanácsok mennek, de megérteni a másikat na az már nem. bunkó
2013. okt. 21. 21:30
 12/24 anonim ***** válasza:

"Mellettem egyébként mindenben részed lesz, viszlek ahová akarod, megkapod, ami csak megtetszik"


Itt cseszed el az egészet, mivel a sok nőstény ezt úgy fogja értelmezni, hogy bármit megkap tőled, elviszed utazni, méregdrága ajándékokat veszel neki. Ezt a részt inkább hanyagold, ha ezt kiírod: "Álszent, lóvéra hajtó, parazita lelkű nőstények kerüljenek"


Mert ez így kicsit paradoxon.

2013. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Elkeseredett és dühös ember benyomását kelti. Már most, ismeretlenül a saját problémáiddal bombázod az adatlapodra tévedő nőket és pár másodperc után állnak is tovább (igen, azok is, akiket egyébként szívesen megfognál).
2013. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szánalmas az ilyen.
2013. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
társkeresőre pont jó... semmi értelme az egésznek! :)
2013. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Néhány kifogásolnivaló szövegrészlet:


"Álszent, lóvéra hajtó, parazita lelkű nőstények" (föként az utolsó szó - aki NÖKET nösténynek nevez, az primitiv)


"Ha a farkam kell" - ilyen fogalmazás valamennyire is igényes nöre undorítóan hat


"ótvar lelkületű, ocsmány elméd" - ez megint milyen fogalmazás, egyetlen nö sem vállaná, hogy ILYEN, neked meg ez kellene


"Mellettem egyébként mindenben részed lesz, viszlek ahová akarod, megkapod, ami csak megtetszik." - ebböl az jön le, hogy megvásárolható, érdekböl szexelö nöt kerenél, mert aki nem ilyen, annak EZEK nem lényegesek.


Az egész fogalmazás kultúrálatlan, primitiv, közönséges, egy lecsúszott, sikertelen, kapcsoaltra képtelen valaki írása.

2013. okt. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
11%

Akkor én kivétel vagyok, mert szerintem egyedi, merész és egyben humoros a szöveg, nekem nagyon tetszik.

Látszik, hogy az illetőnek van fantáziája, kreativitása.

Pont ilyen kell egy társkeresőre, mert ez nem sablonszöveg.

Nem megsértődni kell ezen az íráson, aki ezt teszi, az elég sótlan ember lehet.


Péter, ha Borsod környéki vagy, nekem írhatsz :)

2013. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Szia!


Hevesi vagyok, de a távolság nem akadály. Megtudhatok többet rólad?


Péter

2013. okt. 23. 12:28
 19/24 k.veronika199 válasza:
Erre a hírdetésre max. egy kur.va jelentkezne
2013. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ezt a mindkettőbe beleülsz dolgot nem egy nő adatlapjáról szedted?
2013. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!