Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma volt életem első randija....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt életem első randija. Fantasztikus érzés volt. Csak az első ilyen vagy a többi is?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak az első dolgok varázsa?jó lenne ha több ilyen lenne

20f


2013. okt. 21. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

csak az első ilyen.


más nőkkel egyre unalmasabb lesz.

2013. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

:D


Gondolhatod... bármi lehet. Lehet vannak még jobb nők is.

2013. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden első randi izgalmas!!!
2013. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, idővel elvész az újdonság varázsa, de szerencsére mindig lesz valami "első"...

Első szex, első közös nyaralás, első közös otthon, első házasság, első gyerek, első lépések, első szavak, első ballagás, első nyugdíj...

Az élet már csak ilyen! :)

2013. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
49%

Mitől lenne unalmas más nőkkel? Ostoba!

És ha legközelebb találkozik egy akármilyen szempontból jobb nővel, akkor szar lesz neki? Nem lesz!

Randizzál csak sokszor! Meglátod nagyon jó móka! És ha ez nagy élmény volt, akkor képzeld el mekkora élmény lesz a szex! :D

2013. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én első randim felejthető volt..örülj.
2013. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minden randi más,minden nő is más,és te is más leszel egy idő múltán,hisz folyamatosan változol.Van,amelyik randin leégsz nagyon,az csak később lessz vicces,van amelyiket túl lazán,van,amelyiket túl komolyan veszel majd.Randizni jó dolog,de azért heti 5 randi kicsit sok szerintem,pláne más-más lányokkal,folyamatosan.
2013. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20 évesen első randi? Te sem sietted el.
2013. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a jó társsal mindegyik varázslatos
2013. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
miért ne lenne unalmas? 30 felett az
2013. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!