Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt számotokra az első csókot megélni? Mitől emlékezetes? Mit éreztetek akkor? És utána?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:

én ezt egyszerűen nem tudom neked megfogalmazni...

az első csókomat,az első igazi szerelmemtől kaptam,és már évek óta vágytam arra a csókra,mikor megtörtént,megcsókolt,számomra az idő is megállt,csak mi léteztünk egymásnak

most biztos csöpögősen hangzik,de én annyira szerettem Őt,hogy még a könnyem is kicsordult közben....

2013. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első csókom 15 évesen, azért emlékezetes, mert jelenlegi barátommal történt és utána ráborítottam a kínait, amit azóta is emleget, nem éreztem semmi különöset, csak lelki megnyugvást. 17/L
2013. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem azért volt emlékezetes mert egy olyan lány volt akinek volt barátja és 8 évvel idősebb nálam...


és utálom a csajt (eléggé idegesít, inkább letagadom ha kérdezik)most fel áll tőle a hátamon a szőr

2013. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remek volt. Számomra azért volt különleges, mert 18 éves koromig vártam vele a megfelelő lányra. Azóta is együtt vagyok vele és nagyon szeretem :)
2013. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért emlékezetes számomra, mert épp randiztam egy lánnyal, ő pedig úgy gondolta, hogy letámad, ha már nem lépek (nem is volt lehetőség előtte). Ez meg is történt, jó hosszan megcsókolt, de annyira meglepett, hogy a szemem is elfelejtettem becsukni. Nem tudom, meddig tartott, de tényleg minden belassult abban a pár pillanatban.
2013. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megtehetném elfelejteném az elsőt.Nem volt gáz vagy ilyesmi,de annyira szétzúzta minden illúzióm. :( Első randin ledugta a pasi a nyelvét a torkomon.Nem is tetszett annyira meg jófej se volt meg semmi. Utána hamar szakítottunk és már szinte undorodom tőle.Azóta nem volt barátom, de akövetkező csókom remélem jobb lesz és akkor majd arra tudok emlékezni "első csókként".
2013. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egész jó volt, tökéletes, minden! :D Aztán felébredtem... :(((
2013. szept. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát felelsz vagy merszbe volt nem volt valami extra. De én azt tartom első csókomnak ami aznap este volt. Kimentünk sétálni a tópartra és leültünk a szélére és szemébe néztem és megcsókoltam. Gyönyörű pillanat volt de aztán másnap mondta hogy neki tetszik egy másik gyerek és iránta komolyabbat érez. 2 hét múlva pedig egy hatalmas hibával elvesztettem a szüzességem a legjobb lány barátommal igy már az a lány akivel az első csokom volt hozzám se szól.
2013. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!