Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás élőben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás élőben, valakinek tapasztalata? Véleményeket is szívesen fogadok

Figyelt kérdés

Egy randi oldalon ismerkedtem meg egy velem majdnem egyidős férfival, 27-28 évesek vagyunk. Kb 70 km a távolság köztünk, ami nem tűnik soknak, viszont ő 3 műszakban dolgozik, én meg tanárnő vagyok, így még nem tudtunk élőben találkozni. Szeptemberben kezdődött az e-mailezés, és most végre megbeszéltünk egy első randit. Ezt is csak annak köszönhetem, hogy az iskolában őszi szünet van és nekem sok szabadidőm lesz a napokban. Nagyon izgulok. Sokszor beszéltünk webcamerán keresztül is, de azért ez mégis más. Félek, hogy nem tetszem neki, vagy másnak képzelt el meg ilyenek. Már aludni se bírok és egész nap rágom a körmömet meg csokit eszegetek. Mint egy tinédzser az első randi előtt körülbelül. Ez legalább azt jelzi, hogy nem növök fel egyhamar.:)

Valakinek valami biztató ötlete, tapasztalata?



2013. okt. 23. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
király lesz.
2013. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugyan már, meg kell próbálni:D én is a neten ismertem meg a páromat:)
2013. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az tök jó ha izgulsz :)

Én is a párommal neten beszéltem először és én ugyanezektől éltem, de nagyon jó élmény volt végre látni és érezni a másikat!

Sok szerencsét!


27L

2013. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*féltem
2013. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem sok

ha izgulós vagy akkor nem hiszem h bármi segítene


én is szoktam izgulni de eddig minden esetben sikerült ezt helyre tennem vagyis sikerült lenyugodnom

amit csinálni szoktam :

alaposan megtervezem h mit veszek fel milyen lesz a sminkem stb...

aznap előtte megfürdők 2x mosom meg magam alaposan

szőrtelenítek :-)

parfüm majd szépen lassan felöltözöm sminkelek elindulok

mindig 10 perccel előbb érkezem és körbe sétálok, mintegy felmérve a terepet :-)

majd vissza megyek a randi pontra pont időre

nya itt tűnik el a lámpaláz :-)


utána már hagyom h a másik izguljon :-)

én meg nyugisan vagyok

2013. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha már látott webcam-on és egy csomó képen, akkor biztos tetszeni fogysz neki.

Bár nekem a 70km és a 3 műszak sok lenne, később hogy hozzátok össze a randikat?

2013. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1. Bízom benne :)

2. Igen, én is így vagyok, hogy egy próbát megér:)

3. Örülök nektek ;)

5. Én már szombaton kikészítettem a ruháimat, mellé az ékszerekkel és direkt néztem egy korábbi buszt, hogy lássam ahogy ő leszáll majd az övéről :D

6. Bár ez csak első találkozás, és ki tudja mi lesz belőle, de már gondolkodtam én is ezen. Jelenleg egy szülészeti szabadságon lévő kollégát helyettesítek, és e tanév végén lejár a munkaidőm, mert visszatér teljes munkaidőbe. Onnantól kezdve semmi se köt a jelenlegi lakhelyemhez, ha ennyire komolyra fordulna a dolog :)

2013. okt. 23. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el ebből CSAK jó sülhet ki.:)
2013. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem, kisült belőle valami jó!
2017. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!