Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan aki nem randizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nem randizós típus?

Figyelt kérdés

Olyan egyedülinek érzem ezzel magam... már voltam de olyan bénának érzem az egészet. Eleve, legtöbb ember nem önmagát adja ilyenkor, hanem próbál túltenni saját magán, hogy megfeleljen a másik félnek. Ennek mi értelme van így?


Aztán 2 hónap múlva meg jönnek a problémák, mert kiderülnek a felekről, hogy mégsem olyan mint amilyennek a randin mutatkozott.


Kinézet.. erre is mindenki úgy készül, mintha oscar-díj átadásra készülnének. Minek? Nem azt mondom hogy slamposan menjél, de feleslegesnek érzem azt hogy valaki kinyalja magát csak hogy megfeleljen a másik félnek. Ha nem tetszem neki hétköznapi öltözékben akkor megette a fene.


Aztán a bakik.. van hogy valakinek becsúszik egy apró kis baleset, hiba. Például véletlen szellent valaki. Nem azt mondom hogy fingjon be az illető nyugodtan, de azért tudjunk már különbséget tenni a véletlen és a szándékos között. Aki ilyen miatt nem akar a másikkal találkozni azt is megette a fene.. emberek vagyunk, mindenkivel történhetnek hibák.


Én személy szerint jobban szeretek ismerkedni egy közös hobbi kapcsán, előbb barátság-félét kialakítani és abból kapcsolatot.. eddig többnyire bevált mint a randizás.



2013. okt. 23. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az egészet megette a fene:D
2013. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jelen :)
2013. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok vele, de az a baj, hogy az ismerkedési fázisban kiderül a legtöbb lányról, hogy számomra valami miatt elviselhetetlen lenne :(
2013. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az ismeredés sem a kedvencem:D
2013. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jajj, azt még kihagytam, hogy a netes társkeresés, facebook sem túl ideális. Azt is olyan bénának érzem, ha a semmiből rámír X, hogy de jó képeid vannak. Persze hogy jó képeim vannak, minek raknék fel magamról sz*r képet? Nyilván mindenki próbál olyat felrakni magáról ami társadalmilag elfogadható... meg eleve olyan támadónak érzem, ha tényleg így a semmiből egy ismeretlen így rám ír.
2013. okt. 23. 16:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Vagyok. Felesleges körök lefutása az egész, sosem voltam jóban a randival, hála az égnek, alkalmam sem sok volt rá.

(F)

2013. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba ne lenne... :D Bár szívesen találkozok egy nővel, de az első perctől kezdve azt kapja, amit végig kapna a kapcsolat alatt, ha úgy alakulna.

Külsőre meg mindig ugyanolyan vagyok, kivéve ha vizsgára kell menni, mert akkor ing is kell. :D

2013. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

felteszem, ha neked irnak, akkor lány vagy.

Én raktam facebookra szar képet is. Az is rólam készült, jó helyen, hát miért ne lehetne fent :D

2013. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, a férjem. Nem randiztunk, csak találkoztunk párszor, de az csak beszélgetés volt, az ágyban kötöttünk ki..
2013. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A fékbúkos dologról... Hidd el nem mindenki tesz fel olyan képet. Látnád az én profilképem. :DDD
2013. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!