Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tisztázzam egy fiúbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tisztázzam egy fiúbarátommal, hogy pontosan mit is érez irántam, érzünk egymás iránt?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk barátok,és azóta van köztünk valamiféle vonzalom,de most vagyunk mindketten szabadok. Áthívott magához filmezni,és nála aludtam. Ő kezdeményezett. Egymáshoz bújva aludtunk,simogatott,és csókolóztunk. Ez később átment vad csókolózásba és tapizásba. Ő akart volna többet is,de leállítottam. Én már egy ideje érzem,hogy az érzéseim egyre inkább erősödnek iránta,de a tegnap éjjel után biztos vagyok benne,hogy több ez,mint barátság...sőt. Azért nem feküdtem le vele,mert ismerem magam,és utána nagyon kötődnék hozzá,belezúgnék. Dehát ígyis sikerült... Csak hát nem tudom,Ő mit akar tőlem. Csak kavarni akart,vagy többet... Hogy tisztázzam vele az érzéseinket? Nem olyan egyszerű ez,hogy simán rákérdezek és kész...

19/L


2013. okt. 23. 19:53
 1/2 dragonkalo ***** válasza:

Minden filmezésnél ez történik :D


Amúgy mondd el neki,hogy mit érzel iránta és remélhetőleg ő se marad csöndben. :)

2013. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legközelebb egy ilyen éjszakai összebújásnál beszéljétek meg mit éreztek egymás iránt, az olyan romantikus. (de lehet csak én gondolom így)
2013. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!