Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egymás után 5 lány mondta le a randit 5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Felvettem velük a kapcsolatot, majd 2-3 nap beszélgetés után elhívtam őket randira.

A külsőmmel nem hiszem, hogy baj van. Tettem már ide fel kérdést ezzel kapcsolatban, és 10-ből lány azt mondta, hogy helyes vagyok, 2 pedig azt, hogy semmi gond nincs a külsőmmel.

A belsőmmel sem hiszem, hogy van baj, mert ebből az 5-ből 3 keresett önszántából, és ők szeretnek velem beszélgetni is.

Nos, akkor mi lehet a gond, ha mégsem jutok el a randiig velük?


23F


2013. aug. 23. 15:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Javítom: 10-ből 8 lány azt mondta, hogy helyes vagyok
2013. aug. 23. 15:08
 2/10 anonim ***** válasza:

:D Nincs gond, várni kell, válogatni, hogy randi legyen. (nem fogta meg a személyed a csajokat, és ha nem érzik, hogy különleges vagy, akkor nem akarnak feleslegesen időt húzni egy találkozóval... )


Villants magadból valami különlegeset nekik, és akkor 10-ből 3 találkozna veled, de addigra rájössz, hogy neked 30-ból 1 ha "megfelel", akkor te fogod lemondani a randikat. ;)


22f

2013. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit villantsak? Komolyan mondom, tudtok olyan semmitmondó választ adni, hogy kiakadok.
2013. aug. 23. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Akadj ki a lányokon is nem csodálkozom miért mondják le:)) nincs baj a belsőddel?kötve hiszem először inkább tisztísd meg a p*cs
2013. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tisztítsd meg a belsődet*
2013. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez az egy reagálásod egy válaszra már megmutatja hogy miért is nem kellesz 1 nőnek se és miért mondják le veled a randit.
2013. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

valószínű hogy valami furcsát írtál :D ami bizonyára nem tetszett nekik.

de mi mégis honnan tudjuk h mi?

2013. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6, mert szerinted úgy beszélek a lányokkal, mint az itteni retardáltakkal? Nem vagy valami okos.
2013. aug. 26. 14:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó kommenteddel meg is válaszoltad magadnak a kérdést...
2013. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól van hülye gyerek, marha bölcs vagy. Biztos ilyen hangnemben beszélek velük, primitív fszfej. Itt is annyiból áll a segítség, hogy felhúzzák az ember agyát, aztán olyan hangulatban válaszolgat szerencsétlen kérdező, utána egyből le lesz vonva a következtetés, hogy a kérdező a hibás. Nem egy ilyet láttam már itt.
2013. aug. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!