Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményed a szervezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a szervezett randikról?

Figyelt kérdés
Van már millió típusa, pl.tantra randi, főzős randi, rapidrandi...Voltál már hasonlón, Neked bejött?

#szervezett randi
2013. okt. 24. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Én kipróbálnám a villámrandikat. Amikor cserélgetik 5 percenként a párt. Ott kiderülne, kivel van összhang kapásból.
2013. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha előtte már egy kicsit ismered az illetőt, lehet én vagyok maradi, de nekem valahogy nem jönnek be ezek a "randi vadidegenekkel" típusú dolgok .
2013. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így kimondva sosem jó, mert aggódhatsz végig minden kis dolgon és a végén beleőrülsz. Én legalábbis beleőrülnék, de nekem sosem volt kötél-idegzetem ilyen téren.
2013. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ennél nem is tudok rá többet mondani.
2013. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de akkor hogy máshogy ismerhetnék meg egy idegen embert?
2013. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5# Jársz szórakozóhelyekre, sportolsz, könyvtárba jársz stb :-)
2013. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" Jársz szórakozóhelyekre"


Mondjuk ezt inkább hagyd ki, a "szórakozóhelyek" (bűzös kocsmák, koszos diszkók vagy falubéli "mulatók" hát hogyan is fejezzem ki - elég "alacsony erkölcsű" embereket vonzanak)

2013. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, azért járnak oda normális lányok is :-)
2013. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na ja 100-ból 1, de őt is körülveszi a bunkó ribik meg a nagyarcú páwák "köre". :D
2013. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a randikat. A pasik többsége csak azért ment el, hogy felszedjen egy (vagy pár) éjszakára.

Nekem ezek olyan izzadságszagú, erőltettett pofavizitek.


A srácok is elmondják magukat James Bond-nak, a lányok meg gondolom Leila hercegnőnek. Áhhhh... utálom az egészet.

És ha randi végén már nem csókolom meg vagy nincs ölelkezés egy VADIDEGENNEL akkor többet nem is keresnek, mert ez a teljes kudarc.


Randival nekem nem jött össze semmi. És az a Szépség és a Szörnyeteg típusú lány vagyok... nekem meg kell ismernem az ember, aztán bele kell szeretnem és aztán járhatunk.


A természetemtől teljesen idegen az a nézet, hogy meglát (megszeret) megkedvel és pár találka után járunk hátha valami értelmes kisül belőle.


Egy ideje a környezetemből igyekszem válogatni, mert a sarki boltos sráccal is 1000 örömmel járnék, mint a randikirállyal akit legjobb esetben is 5x láttam. A sraki boltos srácról legalább tudom, hogy segítőkész, udvarias, hogy nagyon jól elvégzi a munkáját és az az álma, hogy egyszer bejárhassa egész Európát. És tetszik annak ellenére, is mindig a kinyúlt göncében pakolászik, hogy a haja már vágatásra szorul... egy ilyen emberi srácot 1000x inkább lehet szeretni. Őt ismerem, a randis srácot meg egyáltalán nem. :/

2013. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!