Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátom szervezett valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szervezett valami meglepetést ami az oktogonon lesz 7kor holnap. Azt mondta hogy öltözzek elegánsabban?

Figyelt kérdés
tipp hogy hova megyünk?/: nem akarok mellényúlni az öltözéssel 16/l
2012. okt. 1. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
van ott egy nyugdíjas otthon, és álarcos bál lesz
2012. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oktogon? akkor ott bizony nyalás lesz.


Mármint... Félreértések elkerülése végett, ott van egy jól működő fagyizó.



Na de most komolyan, tényleg nagyon jó fagyit csinálnak.

2012. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, de ha ilyen pontosan leírtad hogy hol és mikor lesz, elmegyek sztem én is, úgyhogy nem kell sok ruha, csak hogy könnyen megismerjelek.. :)
2012. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kényelmesen öltözz, de ne szakadtba.
2012. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Blúz, szoknya, csinos cipő, esetleg blézer vagy kardigán?! Ezzel nem leszel alulöltözött, és túlöltözve sem, mivel sokaknak ez a hétköznapi viselet.
2012. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 IamME21 válasza:

szerintem egy fekete, testhez simulós térid érő ruhát vegyél. ne fényes anyagút, inkább mattot, mert azzal nem leszel túlöltözve, viszont elmegy egy elegánsabb eseményre is. mellé bőrszínű harisnya és fekete cipő. a táskádban vigyél magaddal egy viágosbarna, fodros sálat, így ha kevésbé alkalmi helyre mész, akkor fel tudod venni, és máris kevésbé vagy hivatalos. és ne vegyél nagy, fényes, feltűnő ékszereket sem :D

remélem segítettem

2012. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem lövöm le a poént. Miért akarod előre tudni.

Annyit mondok, hogy én blúzba és fekete alkalmi gatyába, meg magassarkúba mentem oda ;)

Írd meg, hogy végülis tetszett-e ahova visz;-) Nekem nagyon tetszett. :-)

2012. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!