Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Szőke hajú, sportos, vicces, mosolygós, talpra esett csaj. Szereti a rappet, általában asap rockyt hallgat. Nagyon jó a stílusa, gyönyörűen énekel, az arca szerintem átlagon felülien szép. Jó tanuló, gyönyörűen rajzol. Művészlélek féleség:) alakja formás, csak éppen kicsi a melle és emiatt minden fiú csúfolja...szóval nincs sok önbizalma. nektek kellene ilyen lány?

2013. okt. 24. 12:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ha jól értem...(mondd, ha nem), egy 14 éves lányt azért csúfolnak a fiúk, mert kicsi a melle...

I don't want to live on this planet anymore...

Wait, I like this planet... You get off!


Viccet félretéve...tényleg nagyon "értelmesek" lehetnek azok a fiúk...szerintem örüljön inkább az a lány, akire nem hajtanak az ilyen fajták... :D


Nekem sincsenek nagyok, de különben meg, ha nem tetszik, ne nézzed... :D 18/l

2013. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Megmutattad neki a kommenteket?:3
2013. okt. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
ahaa:DD nagyon örült:) el se hitte és köszöni mindenkinek:)
2013. okt. 25. 09:37
 34/38 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen, 4 év múlva ha nincs senkije szívesen megismerném :P
2013. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

hat most 8 ba kene lenie elvileg hat nem tudom hol el ez a csaj de varj mar rajotem az almaimban megtalaltam ilyen no nem letezik

ja amugy meg nem minden a kulso legalabis nekem

ja es hgy kicsi a mele az miert gond igaz szeretem a bogyos csajokat de azert amert nem nagy a mele meg ugyan ugy tudom szeretni es meg ugyis noni fog

ja es aszt montad hgy sportos akkor ami nincs meg elol az meg van hatul meghozza jo feszes kel neki lennie ahgy elkepzelem

jovan megbeszeltuk nem teszel fel kepet akkor a feszbukjat add meg csak hgy lassam

Gratulalok megfogtad az Isten labat nehgy elengedd eszt a csajt tarsd ki melette joban roszban ilyen csajt ha elengetsz idiota vagy

2013. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Sima ügy! Legalább nem fog lógni a melle sem...

És TE, kérdező? Magadról is írhatnál vmit

2013. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Magamrol inkabb nem:D van pasim
2013. dec. 5. 14:31
 38/38 anonim ***** válasza:
Látom régi kérdés, de ahogy olvastam a kommenteket az utolsó hozzászólás kicsit összezavart.. A kérdező lány és lett pasija vagy fiú..? Vagy ez az egész kérdés magadról szólt és így írtad le magad? “átlagon felüli szép arc” 😂 és neked nem volt önbizalmad?
2022. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!