Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány aki a testbeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki a testbeszédével egyáltalán nem fejezi ki ha tetszik neki egy fiú és észre se lehet venni hogy bejön neki, mert olyan mint másokkal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányok többsége ilyen.
2013. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt de utálom, és pont emiatt vagyok most szarban. Nagyon bejön egy csaj de az istennek se akar semmi jelet adni, és nem tudom eldönteni hogy direkt, vagy pedig tényleg nem érdeklem. Beégni meg persze nem akarok. Patt helyzet.
2013. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na én pont ilyen vagyok..17/L
2013. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok... sőt, ha valaki tetszik, arra ránézni se merek :D Tudom sz*r ügy.. de ez van :D.

21N

2013. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!