Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac, aki tetszik, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac, aki tetszik, es folyamatosan azt mondogatja, hogy neked ossze kellene jonnod xy-al, akinek viszont koztudottan baratnoje van. Lehet azert kerdezi, hogy varja, hogy mondom neki, hogy nem jovok ossze vele mert mar van baratom?

Figyelt kérdés
Lehet ezt akarja megtudni?
2013. okt. 24. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
vagy tetszel neki, és azt hiszi, hogy neked a másik srác tetszik. a fiú, aki nekem tetszik valószínűleg egy barátnőmbe szerelmes, akinek barátja van, akivel nagyon szeretik egymást. fura, de én is úgy látom, hogy a barátnőmmel jobban járna, mint velem.. ettől függetlenül nem mondogatom neki, hogy mennyire összeillenének. a lényeg, hogy szerintem így akarja kiszedni belőled, hogy tetszik-e a srác. ha van elég bátorságod, mondd meg neki, hogy igazán észrevehette volna, hogy neked nem az a srác tetszik. ha nincs, hát akkor nincs, de akkor nem biztos hogy sok jóra számíthatsz.
2013. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!