Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólna a srác ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a srác ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval egy pasival "majdnem jártunk" de leráztam egy hülye kifogással, ő akarta a dolgot. Azóta már több mint félév eltelt, mit szólna ha írnék neki msn-en csak úgy "barátilag" ?

Én még mindig bele vagyok esve és úgy érzem, érdemes lenne egy próbát tennem.

(egyébként 18L vagyok)


2009. nov. 13. 07:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Még mindig bele vagyok esve"

Ha szeretted akkor miért ráztad le?

2009. nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?!

Nem értelek, ha bele vagy (voltál is) esve, mi a bánatos f@szért ráztad le?!

Nem tudom mit szólna, ha barátilag írnál neki msn-en...

Ezt csak Ő tudja megmondani mit szólna hozzá...

Én válaszolnék neked "barátilag" kellő távolságot tartva, hiszen már egyszer megbántottál egy kosárral. Aztán amikor kezdenél nyomulni letörölnélek a partnerlistáról, hogy érezd azt amit akkor Én éreztem...

Kicsit beleéltem magam bocs...

18 évesen gondolkozhatnál érettebben....

2009. nov. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez az, miért ráztad le? És fél év eltelt, már lehet van neki más, de ha nincs is, hagyd, hogy elfelejtsen, a barátkozás csak rosszabb. Ha meg bele vagy esve akkor ne barátilag írj neki...
2009. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj ,de ezt hívják női logikának. Elzavartad,pedig tetszett srác. Mit lehet erre mondani..
2009. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen hülye voltam de egymilliószor megbántam nem kell még fokozni :(

Komoly válaszokat légyszi!

2009. nov. 13. 08:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Rendben van, hogy megbántad, de miért vártál fél évet?!

Szerintem az utolsó válaszon kívül mindegyik értelmes volt...

Értelmes válasz: msn-en írd meg neki, amit ide írtál, vagyis, hogy Te szeretnél tőle bocsánatot kérni, nem tudod miért ráztad le, pedig bejött neked, csak nem voltál tisztában az érzéseiddel, de már megbántad és szeretnél vele találkozni, ha Ő is akarja...

Ne most kezdj el vele barátkozni azzal csak még jobban lealázod. Fontos, hogy őszinte legyél vele, mi az istennek kell kerülgetni a forró kását állandóan.

Azt sem értem, ha szereted akkor miért mások véleményét kérdezed, kérdezd az Övét!!!

2009. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem akarok nyomulni mert úgy néz ki barátnője van azóta. Nem tudom, miért nem írtam neki eddig, ebből tanultam az biztos... Féltem hogy visszautasít viszont ha nem próbálom meg és nem küld el a francba akkor sosem felejtem el és nem tok tovább lépni...
2009. nov. 13. 08:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van remélem lesz annyi esze hogy pláne elküld a bánatba
2009. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most ne a barátnőjével foglalkozz, nyilván nem érez még annyira sokat iránta. Ha nem próbálod meg magadat fogod hibáztatni jó darabig, hogy miért nem próbáltad meg...

Próbáld meg legfeljebb megtudod milyen az elutasítás.

Ha szerencséd van még mindig érez irántad annyit, hogy dobja a másikat, már ha van másik...

Ha csak a válaszokat várod és nyafizol akkor szépen lassan elmegy a vonatod és már csak a másodosztályúra tudsz felszállni. De egyébként úgyis találnál magadnak mást, de ez nyílván nem érint egyenlőre...

2009. nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már jó pár hónapja van ha jól tudom de nem biztos.

Írok neki legfeljebb hogy bocsánatot kérjek amiért ilyen sz.emét voltam vele. Én sem örülnék ha ezt csinálná valaki megérdemlem ha visszakapnám ebben teljesen igaza van mindenkinek aki kvázi ezt válaszolta.

Nekem is lett volna már valakim, de nem megy :(

2009. nov. 13. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!