Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ehhez mit szólna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ehhez mit szólna a csajom, jó ötlet lenne vagy nem?

Figyelt kérdés

az van, hogy sokat melózok (szemetes kocsit vezetek)ezért randizni alig érek rá, na most elhívtam egy csajt, de ő nem tudja h mivel foglalkozok, és csak úgy tudnánk elmenni vacsizni hogyha az utcsó 1 órába eljönne velem melózni, persze ő csak az anyósülésen ülne.

szerintetek mit szólna hozzá? máshogy sajna nem menne:(


2010. jún. 30. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Lol. Biztos pozitívan állna a dolgokhoz. Logikus nem? :) :D:D:D:D:D
2010. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem kircsi, segíthet is pár konténert felrakni és üríteni
2010. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Remélem amúgy, hogy ez csak fake.
2010. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha fake akkor elég idióta, ha nem akkor:

nem fog veled szakítani, mert ez a munkád.

Nelegyetek már ilyen begyepesedettek, nem minden nőnek fontos a pénz, csillogás... -.-"

17/L

2010. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
oks, köszi a válaszokat, nem tudom majd h hogy fogja fogadni, mert netem dumáltunk esténként, hát a képei alapján elég plázás:S
2010. jún. 30. 22:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez csajtól függ. :D Én pl. simán bevállalnám.:)
2010. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elég romantikus lenne
2010. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, de lehet, hgy nem ezzel kellene kezdeni az elso randin.

Talalj valami megoldast, csak van egy szabadnapod? vidd el akkor vacsizni. ha lesz benned valami, ami megfogja, es megszeret, akkor nincs mitol felned. De az elso randinal meg nem tudhatod, hgy milyen a csaj. lehet, hogy azt mondja, hoogy nem. es akkor nem fogod tudni, hogy azert, mert 1. Te nem jossz be neki, vagy 2. a szemeteskocsi nem jon be neki. Ha a szemeteskocsi nem jon be neki, akkor hagyd a francba, mert egy hulye ribanc aki a kulsosegekre megy CSAk. De nem fogod megtudni h mi az igazsag, ha nem hagyod, hogy megismerjen jobban. Szoval sok sikert! es szerintem megeri a faradsagot, hogy keress egy napot, amikor nem kell az anyosulesre ultetni a csajt.

2010. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem fúrj bele egy két csavart, alul csiszold meg és nem fog nyikorogni :D
2010. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Sztem is csak csajtól függ.Ha finnyás akk húúú nemlesszjóvége

Ha mg nem az és tényleg szeret akk bevállalja!


ÍRJ,MI LETT BELŐLE!!!!!

2010. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!