Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljon, aki nem vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon, aki nem vonzó a másik nem számára? Hogyan tudnék ebből az ördögi körből kitörni?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nem vagyok vonzó, ha rámnéznek a nők, nem gondolnak rám férfiként, akit meg kell szerezniük, hanem egy semlegesnemű személyként látnak, aki lehet vicces, kedves, ügyes, okos, megértő, persze biztos van, akinek ellenszenves, kerülendő vagyok, tehát ez helyzetfüggő, személyfüggő. De a vonzalom nincs meg. Emiatt serdülőkoromban teljesen összetört az önbizalmam, nem fogtam fel a helyzetet, és azt hittem, valamit rosszul csinálok, valami baj van velem, pedig egyszerűen csak nem vagyok izmos-jóképű-rosszfiús Vin Diesel. Felnőttként jöttem rá, hogy nem az számít, mit teszel, hanem az, hogy ki vagy. Hogy nézel ki. Rengeteg vonzó férfi bánik rosszul a barátnőjével. Akik agyonverik a nőket, azokat is a következő nőjük mellől viszi el a rendőr, mert az új csaj elhiszi, hogy a régi volt a hibás a verés miatt, és nem a pasi egy barom. Mit tesz a vonzalom! Na én enélkül élek. Egyszerűen nem is kiváncsiak rám, mit akarok mondani, viselkedhetek bárhogy, buliban még azelőtt elmenekülnek előlem, hogy megszólalnék. Nem hibáztatom őket, mivel én sem vonzódom minden lányhoz, csak a szépekhez és fiatalokhoz.


Az is baj, hogy serdülőkoromban teljesen összetört az önbizalmam, és nem tanultam meg csajozni, ami számomra egy hazug és ostoba játék. Sajnos azért nem jöttem rá a "hibámra" (nem tehetek róla!) hamarabb, mert amikor leráztak a lányok, SOHA nem mondtak igazat, és én midig szó szerint vettem a lerázó szövegeiket. Ezen lehet nevetni, de valami alapvető szinten rendült meg a bizalmam ekkor a másik nem állításaiban.


Véleményem szerint a nők oroszlánokra és hangyákra osztják a férfiakat, az oroszlánokkal szexelni akarnak, és behódolnak nekik, a hangyákat kihasználják.


Én nem vagyok vonzó, de megbízható vagyok, és jobban keresek, mint az átlag, engem hangyának tartanak, vagyis csak akkor állnak velem szóba, ha komoly kapcsolatról beszélünk. Sajnos én még nem éltem ki magam, de ezt nem is feltételezik (annak ellenére, hogy kalandba nem bonyolódnak velem, tehát ha ezt az álláspontjukat általánosítanák, akkor rájöhetnének, hogy nem éltem ki magam, mert más se bonyolódik velem kalandba), ezért a komoly kapcsolat nekem zátonyra fut, mert nem tudok hűséges lenni. Én azt gondolom, mindenkinek ki kell élnie a vágyait, de aki nem vonzó, az nem tudja ezt megvalósítani, és elakad az élete. Én nem akarok becsapni senkit, én fiatal jó csajokat akarok kefélni, de ezt sajnos csak pénzért tehetem meg, az meg megint nem vonzalom. Azért nem akarok komoly kapcsolatot, mert csak jólelkű, rendes lányok érdekelnek már, és nem mennék bele egyikükkel sem addig, amíg nem érzem azt, hogy 100%-osan hűséges és elkötelezett tudnék lenni.


Nemrég beleszerettem valakibe, elhívtam randizni, de nagyon izgultam (számomra ő jelentette a világot), és emiatt elrontottam az egészet, és örökre elijesztettem, összejött mással. 5-6 évente leszek csak szerelmes. Egy lány ha észreveszi, hogy nagyon szeretnéd őt, azonnal leráz, mert már nem vagy vonzó, ha akarod őt. Mert azt gondolja, nem lehetsz vonzó, ha nincs sok lehetőséged. És máris nem vagy értékes. Leszarja, hogy fontos vagy neki. És erről a lányok nem tehetnek, egyszerűen ilyenek. Nem gonoszak vagy ilyesmi. De nekem nagyon sok fájdalmat okoztak, főleg amikor kamasz, szerelmes voltam, és én nem azt tanultam meg az életben, hogyan kell kamu dumával megszerezni egy nőt, hanem azt, hogyan kell lemondani róla, és megölni magamban a szerelmet, amire ők állítólag vágynak. Persze valóban is vágynak, Vin Diesellel. Felsőtest és arc kérdése az egész. Csak a lányok nem őszinték, és horoszkópról meg ilyen hülyeségekről beszélnek mellé.


Mi a megoldás, aminósavas fehérje és fekvenypmás, meg bicepsz?


2013. okt. 25. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik se. Legyen sok pénzed. Sok-sok pénzed, és picikét még annál is több. A nőket a pénzen kívül más nemigen izgatja, szóval ez a legjobb módszer.
2013. okt. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van sok pénzem, de nem használom csajozásra, mert akkor újra és újra átélném azt, hogy nem hozzám vonzódnak, csak eljátsszák. A pénzemet amatőr prostikra fordítom ezért.


Nem igaz, hogy csak a pénz érdekli őket, mert a kisbabákat, gyerekeket és a vonzó férfiakat is szeretik. Csak én egyik sem vagyok.

2013. okt. 26. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó és mit gondolsz, kitől akarnak kisbabát meg gyereket?

Na látod...

2013. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát játsszam el a családalapításra vágyót, és dugjak meg mindenkit? Jobb lehetőség nem jutott alapon?
2013. okt. 26. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű : Valamilyen módon ellentmondasz az ördögi körnek.

Nem vagy vonzó ? Tegyél érte ! Jó az arcodat nem kell átvarratni , de a jó öltözködés + kondi elég sokat dob a dolgon. Nem csak a nőzésből lehet az embernek önbizalma.


Hülyeségeket meg ne mondj : a fehérje aminósavakból van :D A testi részed összképe számít. Ha nagy mellizmod van és mellette semi váll meg tricepsz , elég gyérül néz ki. Szóval vagy mindent edzesz vagy semmit.


Ha érdekel tudok pár linket és videót küldeni privátban

2013. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma arra jöttem rá, hogy tényleg csak a kinézet számít.


Olvasgattam mostanság sokat a nők vonzalmáról, az alfa - és béta hímcsoportokról.


Azt gondolom, hogy a nőktől és a visszajelzésekből kapjuk az önbizalmat. Tehát a legmenőbb alfa is, ha azt a bánásmódot kapná pár hónapon keresztül, amit én, megszűnne alfa lenni, és gyakorikérdéseken panaszkodna. Ill fordítva, a leglúzerebb is alfaként viselkedne, ha a nők incselkednének vele és próbálkozásait siker kísérné.


Az arcán valóban nehezen változtathat bárki is, akkor tényleg csak gyúrni kell? 10 fekvőtámasz többet ér, mint 10 nap bölcselkedés?

2013. nov. 30. 16:31
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyesült Államokban végzett felmérések szerint a vonzó férfiak 14%-kal többet keresnek,

mint a kevésbé vonzók (Hammerah és Biddle). Mi több, a vonzó emberek a bíróságon is

kedvezbb elbírálásban részesülnek, enyhébb büntetést kapnak és kisebb pénzbírságot rónak

ki rájuk. Pennsylvania államban megvizsgáltak 74 férfi vádlott vonzerejét büntetperük

kezdete eltt, és kiderült: a vonzó vádlottak nemcsak hogy enyhébb büntetést kaptak, kétszer

akkora valószínséggel úszták meg a börtönbüntetést, mint a kevésbé vonzóak. Ez a

magyarázata annak is, hogy a legtehetségesebb szélhámosok szinte mindig jókép emberek.

Más esetben a gondatlanságért kirótt kártérítések nagyságát tanulmányozták. Ha a vádlott

jobb megjelenés volt, mint az áldozat, átlagosan 5623 dollár kártérítést ítélt meg a bíróság,

fordított esetében viszont 10051 dollárt. Kutatási adatok szerint, ha a tárgyalóteremben

mindenkinek bekötnék a szemét, a vádlottakat senki se látná, alapveten más ítéletek

születnének. Elkeserít, de legalább mindenkinek megvan az esélye, hogy javítson a

megjelenésén, és bárki tudatosan eldöntheti, hogy növeli a másokra gyakorolt vonzerejét

2013. dec. 8. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!