Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy ha valaki nagyon szerelmes, és megállapitja, egy napon, hogy /végre! / az a másik is szereti, megváltoznak az érzései. És eltünik a szivéből az a csodás, nagyon varázsos érzés? Ill. átalakul, csökken.

Figyelt kérdés

Nem látok nem hallok, repkednek a pillangók,ilyen szerelmes még soha életemben nem voltam. Alig tudok valamit csinálni, lefogytam. Annyira vágyom rá, és végül elkezd szemezni velem, a mennyekben járok, /és úgy látom ő is: Ezt már hetek óta érzem!/

Másfél éve ismerem, de ezután az ominózus eset után még nem tudtunk beszélgetni. Emiatt azon az estén nagyon aggódtam, természetesen átrágtam magam minden apró mozzanaton, hogy hol rontottam el. Sok vivódás után végül megnyugodtam, mert arra a következtetésre jutottam, hogy valójában nem lehet baj, Ő továbbra is "kedvel"!!

És itt jött a fordulat, Innentől kezdve megváltoztak az érzéseim.

/Azt mondják, nem jó, ha egy fiú megérzi egy nőn, hogy az szereti, mert akkor már nem is érdekes./


Én nem szeretnék igy járni, én egy nő vagyok..!! Nem akarom, hogy megváltozzanak az érzéseim! Hiszen erre vágyom már fél éve! Eddig szinte mindig csak rá gondoltam, vele ébredtem és aludtam el.

Megmondanátok, hogy ez a változás természetes? Vagy hogy mi történik velem?

Mit tehetek?


2013. okt. 18. 16:06
 1/4 A kérdező kommentje:

Kérlek.. valaki,

Nem válaszolnátok :) ?

2013. okt. 18. 16:43
 2/4 anonim ***** válasza:

"Azt mondják, nem jó, ha egy fiú megérzi egy nőn, hogy az szereti, mert akkor már nem is érdekes."


Bocs, ennél nagyobb hülyeséget rég olvastam. :)


Már maga a gondolat is nagyon hízelgő lenne, hogy tetszem egy nőnek. Illetve volt is ilyen és tetszett a gondolat maga is. Igaz az illető nem érdekelt, mert mást szemeltem ki, de a gondolat jól esett.


Mármost ha nem lenne senki akit szeretek és megtudnám egy nőről, hogy tetszem neki, sőt akár szerelmes is belém, az biztos hogy minimum felkeltené annyira az érdeklődésem, hogy én is elkezdjek... ha mást nem is, de kíváncsi lenni rá. Lehet, hogy akár belé is tudnék szeretni, ha kölcsönös volna a szimpátia.

Pusztán elméletben persze.


Igazából nincs semmi, amit elrontottál. Fellángoltak az érzéseid, de nem léptél semmit, így Ő nem is reagált semmi olyat így az érzéseid elkezdtek csökkenni.

Ha nem fog sokáig semmi történni, majd szépen elmúlnak és lesz más.

Szóval ha Te akarod, hogy legyen valaki, akkor lépj szépen!


22/F

2013. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legyen valami*
2013. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ! : )
2013. okt. 19. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!