Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalakon általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon általában akkor jöhet össze párkapcsolat vagy találka, ha maga a lány ír rá a pasira és nem fordítva? Tehát a lány figyelmét kell annyira felkelteni, hogy szinte ő írjon rád először?

Figyelt kérdés
Mert akkor én kegyetlenül egyedül maradok. Én szoktam írni a lányoknak, nem sablonszövegeket, hanem kulturált és jól megfogalmazott mondatokat, mégis jó ha 20 ból 1 válasz jön. Ronda sem vagyok, hanem átlagos test és fejszerkezet. Ez nem lehet gond. De sajnos nekem nem írnak, ezt nem tudom hogyan lehet kicsikarni? Autós, drága autós képet kell feltenni?
2013. okt. 26. 09:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt pedig nem érdemes tagadni, hogy a csajoknak nem ezek a sablonos cicafiúk jönnének be leginkább, mert ez így van. Ismerősöm az a tipikus szépfiú, 20 levélből 8-9 re kap azért választ, ami nem 1 vagy 2.
2013. okt. 26. 09:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Autós, drága autós képet kell feltenni?-Ha ilyen nőkre fanyalodnék,akik csak erre buknak,akkor inkább egyedul halok meg.
2013. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam az autóst, mert elkeseredésemben már nem tudok mit kitalálni, hogy vonzóbbá tegyem magamat és visszaírjanak. Hiába írok le jópofa poénokat (tényleg azok, nem csak szerintem) vagy a lányoknak vagy az adatlapomra, az sem érdekli őket.
2013. okt. 26. 09:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl netes társkeresőn ismertem meg a férjemet, és ő írt rám.


Az alapján írt levelet, ami az adatlapomon szerepelt, hobbi és 1-2 apróság volt fent, amire rákérdezett. A sok sablon mellett amit kaptam, így nagyon könnyedén felfigyeltem rá. Illetve még talán annyi, hogy az üzenetben nem szerepelt így elsőre, hogy ő társat keres és ismerkedne, csak beszélgetést kezdeményezett:)


Ő akkor 5 lánynak írt, és 3 válaszolt neki. Végül csak én maradtam, mikor kiszűrte, hogy ki tetszik neki.


Mikor én írtam pasikra, egy sem válaszolt, bár valószínű azért mert nem cicamica vagyok, csak átlagos...


Autós képet meg nincs értelme feltenni, mert akik erre harapnak, azok úgyis lekoppintanak, amint kiderül, hogy a kocsi nem a tiéd.


27/N

2013. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az autós kép kifejezetten taszító, nem ajánlom. De én inkább nem válaszolok most hosszabban, mert nagyon válogatós vagyok, és szerintem te, azzal hogy magadat átlagosnak mondod, úgyse tudnád sehogy felkelteni az érdeklődésem.
2013. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tipikus nő vagy, nem csípem a legtöbbet.
2013. okt. 26. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem két nagyon fontos dolog kell ahhoz, hogy társkeresőn bármi is összejöjjön. Az egyik az, hogy TE magad komolyan gondold, a másik pedig, hogy az IS komolyan gondolja akinek írsz vagy aki neked ír. A komoly alatt persze nem azt értem, hogy egyből világra szóló szerelemet keress, de nem is azért regisztrálj, hogy szórakozz. Mert például vannak olyanok is fent akiknek amúgy már van párja. Nem is értem...


Ez meg külön jó pont: " Én szoktam írni a lányoknak, nem sablonszövegeket, hanem kulturált és jól megfogalmazott mondatokat" Az meg, hogy nem írnak vissza csak őket minősíti. Minek regisztrál ha még válaszra sem méltat valakit aki ír neki...

Szóval maradj meg ilyennek, más kedvéért ne változz meg.

2013. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!