Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lesz így valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lesz így valami?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki szégyenli magát azért amit csinált. De látszik még hogy szeret.


Én is szeretem őt, meg igazából meg is bocsáltanék neki, ha látnám hogy akarná.


Ha most én kezdeményezek, meg ilyenek, akkor valószínű papucs lennék, mert ez kb. olyan, mint amikor valaki megcsalja a párját, és a másik próbálna békülni (az akit megcsaltak)...


Gondolom itt ő se fog kezdeményezni már csak a szégyen miatt sem...


Na ti mit tennétek a helyemben?


2013. okt. 26. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha kell a nő akkor lépsz, ha nem kell nem lépsz.
2013. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mit csinált?


1,igaz!

2013. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

belépett egy rossz kapcsolatba, és 4 évig nézte ahogy szenvedek, és tett is hozzá. végig arra játszott, hogy tegyek valamit az ellen hogy kapcsolata van.


eléggé leamortizáltam az önbecslésem miatta, ha most ez csak úgy müködik hogy én rányomulok, akkor inkább békén hagyom, mert nem csak papucsnak de szarnak is érezném magam mellette.


tudjátok van az a pont amikor az ember nem érzi magát férfinak valaki mellett.. na most ha ez csak így jön össze, akkor ez lesz kb.

2013. okt. 26. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor most jól értelmezem, hogy van egy lány, aki összejött egy fiúval, közelstova 4 éve van vele, és te úgy állítod be, hogy megcsalt téged, mert te nem tudtál lépni előtte..? Mindezt úgy, hogy ő a hibás, mert talált magának mást?
2013. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert lehetősége az embernek nem sok van egy életbe, hogy tudjon változtatni a sorsán.
2013. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3. majdnem csak az a különbség, hogy volt lehetőség és éltem is vele. csak ez bonyolult.


már szingli.

2013. okt. 26. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 ✔✔✔
2013. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jó értem csak egy kérdés volt.


akkor ez ennyi, csak kíváncsi voltam ti hogy vélekedtek erről.


Akkor az lesz sajnos, hogy megmondom neki, ha legközelebb talizunk, hogy köztünk nem lehet semmi. Bár lehet inkább elhivom valahova, nem ott mindenki előtt, mert szerintem sírni fog. (szinte biztos.)

2013. okt. 26. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!