Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány miért imád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért imád ellent mondani a saját kijelentéseinek?

Figyelt kérdés
Rengeteg lány, túl sok. Most arra nem vagyok kíváncsi, aki azt mondja, hogy nem ilyen, mert azzal tele van a padlás. Olyan kell, aki beismeri, hogy ellen mond az állításának és mást fog tenni. Mert ezt tapasztalni túl sokszor. Pl. Fl van téve a kérdés, hogy szeretitek-e a metroszexuális szépfiúkat? Aztán jön 50 komment és mindegyik fújjol, pedig rengeteg lány közülük. Aztán másnap valaki felrak egy tipikus ilyen pasiról egy képet, és ezen kommentelők jó része ott van és mondja, hogy hűde jó pasi, de nagyon összegyűrném vele a lepedőt. Nonszensz. Én nem értem az egészet.
2013. okt. 26. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem ugyanazok a lányok válaszolnak? Vagyunk itt páran...
2013. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Ez a világ úgy ahogy van nonszensz. Szokj hozzá."

/Hedgi/

2013. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azért mert lányból vannak...
2013. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

nem gondolkodnak...

a tudatos és tudat alatti énjük nincs összhangban

mást akarnak érezni és gondolni, mint amit valójában éreznek és gondolnak... ezért hazudnak, de ezt ők észre se veszik ám :)

2013. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mert nekünk is szokásunk leszólni azt aki listázza a tulajdonságait de bókolni a képére, ez így a normális.
2013. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De ugyanazok. 100-okból vagy felhasználónevekből adódóan tudom, hogy ugyanazok.
2013. okt. 26. 20:21
 7/19 anonim ***** válasza:

Esetleg belinkelnél egy ilyen kérdést?


Az a baj hogy sok pasi itt keveri az ápolt és a lányos külsőt... Nekem az v-nyakú izompólós, zseléshajú tini fiúk nem jönnek be. Igazából a zsánereim a rockerek, de belőlük meg egyre kevesebb van.

2013. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mint egyik ismerős csaj. Volt egy srác, aki vagy 50 lánnyal volt együtt az egyetemen. Aztán mondtuk neki, hogy majd ,,rajtad" is átmegy. Kis szürke egér volt a csaj, de szép volt. Mindig azt mondta, állandóan, hogy ha utolsó pasi lenne, akkor sem. Nem akar 51. lenni. Pedig hamarosan az lett, mert az ösztönök benne is feléledtek és megadta magát, az esze elhagyta, amikor ez a pasi beletette az átmulatott este után a farkát. Azóta én furán nézek a lányokra és a legtöbb úgy is viselkedik, hogy ezt kiérdemelte. Nagyon furán.
2013. okt. 26. 20:24
 9/19 anonim ***** válasza:

Százalékokból nem tudhatod, mert sokkal többen vannak itt annál, ahány százalék lehetséges.

Felhasználónévre esetleg pár példa, hogy alá is támaszd, amit mondasz?

2013. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, mert te a ki nem jelzett nevűekből tudod, hogy ugyan az írt mindkét kérdéshez. Sírj máshol, nyomi.
2013. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!