Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány miért imád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért imád ellent mondani a saját kijelentéseinek?

Figyelt kérdés
Rengeteg lány, túl sok. Most arra nem vagyok kíváncsi, aki azt mondja, hogy nem ilyen, mert azzal tele van a padlás. Olyan kell, aki beismeri, hogy ellen mond az állításának és mást fog tenni. Mert ezt tapasztalni túl sokszor. Pl. Fl van téve a kérdés, hogy szeretitek-e a metroszexuális szépfiúkat? Aztán jön 50 komment és mindegyik fújjol, pedig rengeteg lány közülük. Aztán másnap valaki felrak egy tipikus ilyen pasiról egy képet, és ezen kommentelők jó része ott van és mondja, hogy hűde jó pasi, de nagyon összegyűrném vele a lepedőt. Nonszensz. Én nem értem az egészet.
2013. okt. 26. 20:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A lányos külső is ápolt nem? Legtöbbször.
2013. okt. 26. 20:25
 12/19 anonim ***** válasza:

kérdező linkelj már, ha már ilyen kérdést kitettél, támaszd is alá!

ha nem bizonyítod a kérdésed innentől csak panaszkodást fog fel mindenki.


"A lányos külső is ápolt nem? Legtöbbször." ez nem jelent semmit. Férfiasan is lehet ápolt valaki és lányosan is. De lehet ápolatlan is attól, mert páva cuccokba jár.

2013. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jó, most ne kössetek bele ezekbe, tudom, hogy azok voltak és kész. Írtam nekik privátot is, akiknek előző nap is.
2013. okt. 26. 20:31
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

A lányok nem tudják mit akarnak.

Azt mondják érzelmes, romantikus pasi kell nekik, mégis mindig a rosszfiú, "leszarlak cica" típusú alfahímek után csorog a nyáluk.

2013. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

15 -... :DD hát.. grat. igazán megmutattad az intelligenciád.

kérdező! akkor legalább légy oly kedves és linkelj már be képet, hogy mégis milyen pasira emlékszel a képről!


a másik pedig nem kellene így leáltalánosítani minden lányt... én sem általánosítok le minden pasit, csak azért mert itt fent gyk-n vannak lelkisérült pasik, akik az összes lányra undorítóbbnál undorítóbb jelzőket raknak, mert tudom, hogy vannak normálisak!


egyébként én nem írom, hogy romantikus pasi kell... nem szeretem azt a túlnyáladzást se, én nem argentin sorozatokon nőttem fel, hogy ez keljen nekem. de utálom, ha egy pasi leszar, vagy lenéz. eddig, akik lenéztek, nagyon szépen megmutattam nekik az útjukat!



a másik :kérdező! rajtam kívül még van egy csomó 80%os... ahogy van nagyon sok 79% vannak 83%ból is sokan és még sorolhatnám! tudod, rengetegen válaszolnak itt! :))

de úgy látszik le vagy korlátozva, hogy egy % mögé csak egy lányt látsz.

innentől nincs is értelme a kérdésnek.

2013. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

,,A lányok nem tudják mit akarnak.

Azt mondják érzelmes, romantikus pasi kell nekik, mégis mindig a rosszfiú, "leszarlak cica" típusú alfahímek után csorog a nyáluk.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.

# 14/16 Időpont ma 20:35 Privát üzenet

Szerinted ez a válasz hasznos.


Rejtvényjáték 728x90

labilis ku.rvák


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad."


Mind a kettőtök véleménye nulla százalékot kapott, amit nem én adtam. Mert szerintem nem mondtatok rosszat, csak amit tapasztaltok. Valakiknek fáj a véleményetek és itt pontozza le, holott mindenki véleménye fontos lehet, nem szabad senkit sem lepontozni.

2013. okt. 26. 21:30
 17/19 A kérdező kommentje:
Tőlem kaptatok egy pluszot amúgy.
2013. okt. 26. 21:31
 18/19 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező. Itt nem arról van szó, hogy minden csaj egy ribi, hanem arról, hogy a nők szeretik jobbnak mutatni magukat mint amik, akár testileg, akár morálisan, mert attól kelendőbbek. Amit leírtál, az is csak azt bizonyítja, hogy ők is ugyanolyan esendőek mint akárki más. Nyilván ha egy gyönyörű nő, aki lefekszik mindenkivel, de tényleg gyönyörű, odajönne hozzád egyedülálló emberhez azzal hogy akarsz dugni? Biztos vagyok benne, hogy te is elmész vele.


Én már arra jutottam, hogy a nők nem ribik, hanem ugyanolyan emberek mint akárki más ők ugyanúgy elcsesznek dolgokat, dönthetnek rosszul. Ezt kéne már a fejedben helyre tenni. A férfiak is ugyanolyan képmutatóak mint a nők, és a nők is ugyanolyan képmutatóak tudnak lenni. Az meg egy kamu hogy a férfiak szentek, vagy nem mondanak ellent a saját kijelentéseiknek. Egyikkel össze akar jönni, a másodiknak teszi a szépet, a harmadikat meg megdugja. True story.


27f

2013. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fáj nekik az igazság, azért pontoznak le.
2013. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!