Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van ezekkel a nyavalya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezekkel a nyavalya lányokkal, hogy ösztönösen csak a szépfiúkat figyelik?

Figyelt kérdés
Lemegyünk barátokkal, haverokkal szórakozni, kb 5 en 6 an. Van egy-két ilyen tipikus üresfejű, iszákos szépfiú, mégis a szórakozóhelyen az összes csaj csak őket lesi és szemez velük, még akkor is, ha ott van a párjuk. sőt oda is mennek néha hozzájuk, a srácokhoz. Mi meg, akik szintén nem vagyunk rondák, bárhogyan ugrálunk körülöttük, törjük össze magunkat, italt veszünk a lányoknak, szórakoztatjuk őket, semmi sem történik. Átnéznek rajtunk. Alig röhögnek, csak őket nézik és azokkal akarnak beszélgetni. Az sem zavarja őket, ha van a srácoknak párjuk és 3-nak belépnek a szexbe. Hihetetlen. Óriási baj van a mai lányokkal, hogy nem képesek egy pasi értékeit meglátni a test mögött. Megragadnak egy csinos arcnál, egy magas testnél és nincs tovább. Már vagy 50 buliban voltunk az éven, mindenhol így viselkedtek a csajok. Nyomasztó ez, mind egyformák.
2013. okt. 28. 07:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Te talán nem a szép lányokat nézed??
2013. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam én is kérdezni :-))))
2013. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Rájuk nézek és ennyi. Aztán az átlag lányokat keresem a tekintetettem és hozzájuk is megyek oda. Tehát a válasz: Nem.
2013. okt. 28. 07:47
 4/36 anonim ***** válasza:
szarjatok oda mindketten
2013. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a bájgúnárokat:D
2013. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem, csak a lányok 80% a nem képes túllátni a külsőn, sokkal vizuálisabbak nálunk. Régen mi voltunk azok, most már ők. Csak abba lesznek halálosan szerelmesek aki első látásra adonisz. A többi pasit, ha belül sokkal jobb is, ösztönösen kizárják a bulikban. Bárhogyan is vergődnek.
2013. okt. 28. 07:51
 7/36 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy mit mondasz, minden lány ezt mondja. Aztán lemennek ezek a pasik és a ,,nem szeretem ezeket a pasikat" lányok is mind velük táncolnak. Ezért kérem inkább ne is írjatok már ilyeneket, mert nincs mögöttük valóságtartalom. Soha sincs.
2013. okt. 28. 07:55
 8/36 anonim ***** válasza:

Mert a buli erről szól. Ott én is a legprímább csajokhoz megyek oda, de érdekes módon velem beszélgetnek és nem hajtanak el (1-2 kirívó esettől eltekintve:) ) 10 perc múlva.

Ami azt illeti egyébként is csak olyan lánynál kezdeményezek aki nekem tetszik. Ha nem tetszik akkor nem fogok csak azért összejönni vele, hogy legyen valakim...

2013. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Ez olyan, hogy én is mondhatom, hogy nem nézem meg a foci vb-t, aztán úgyis megnézem az ott lévő meccsek 90%-át, mert imádom. Ti is így vagytok a pasikkal. Ellenben a legtöbb fiú nem így van a nőkkel, nem mennek oda a legszebbekhez, mert tudják, hogy jön a pofára esés. Ellenben ti adjátok a jeleket a szépfiúknak, hogy menjen oda hozzátok, nem az átlag srácnak, aki belül legtöbbször többet is ér és nem csak megfektetni próbál titeket. De erre már nincs eszetek.
2013. okt. 28. 08:00
 10/36 A kérdező kommentje:

7:58


Mert te is szépfiú lehetsz valamilyen szinten.

2013. okt. 28. 08:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!