Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én ábrándulok ki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én ábrándulok ki és menekülök ösztönösen azoktól a tini csajoktól, akik agyon vannak már dícsérgetve fészbukon, a képeik miatt?

Figyelt kérdés
Nem rég elkezdtem ismerkedni fészbukon egy tök aranyos, pici, 14 éves csajjal, tényleg rendesnek tűnt, de valahogy nem éreztem, hogy ő vonzódna hozzám inkább csak havernak tartott, de nem is ez alényeg, hisz később ez változhatott volna, hanem, hogy most elkezdett egyre több képet feltenni magáról, nem r{bancosakat, de elég szép így is rajtuk és hát kapja a sok-sok bókot, dícséretet és lájkot és minél többet látom ezt, annál inkább nem érdekel már ez a lány, úgy érzem ő is csak olyan kis sekély jellemű, felszínes csaj, mint a többi, már nem is érdekel a csaj, rég nem is írok rá, bár ő sem keres, szóval tuti nem is voltam az esete külsőre meg amennyi fiú rajongója van, valószínűleg azt sem tudja, hogy létezem. Egy ideje amúgy is ösztönösen a csúnya lányokra hajtok, mert ők legalább értékelik a kedves fiúkat, úgy látszik a szép lányok ilyenek mind, kerülni kell őket, kezdem megtanulni. De a többi csajnál is ez van amúgy, olyan kiábrándítóak ezek a magamutatogató agyondícsérgetett, agyon lájkolgatott csajok, hiába szépek, nem kéne egy sem, jó lenne olyan lányt találni, aki szép, aranyos és mégsincs tele a fészbuk a képeivel, de sajnos ilyen lányt nem találtam még.
2013. márc. 17. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak te. Egy értelmes ember nem kezd ilyen nővel, mert úgy sem képes igazán szeretni saját magán kívül senkit. Csak egy csepp lennél neki a tengerben. És igazad van, olyan lányt keress, akinek te jelentheted a világot.
2013. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok... és szerintem más is akinek valamennyire számít a kapcsolat.
2013. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Üres fejű kirakatcicák, le kell sz*rni őket. A sulinkban van egy 9-es csaj aki tesi órája előtt vagy pár fiúval feltűnően hülyéskedni kimennek az iskola aulájába vagy jó formán meztelen körbe sétál az egész iskolában, hogy mindenki rá figyeljen. Szánalmasnak tartom az ilyet és nem is foglalkozom velük. Ezeknek csak az a lényeg, hogy ők legyenek a központban.


Szóval nem vagy egyedül. :)

2013. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány. Még csak nem is tesz r*bancos képeket ki magáról, talán azért kéne szégyenkeznie, mert szép? A probléma az, hogy túl népszerű, és nem hiszed el, hogy te kellenél neki. Ezért vannak az ilyen lányok a menő, egotól duzzadó fiúkkal.
2013. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is kicsit idegesítenek, pedig néhány barátnőm is ilyen, de a többségük csúnyának tartja magát. Amúgy, attól még hogy szép és sok lájkot kap, attól még lehet nagyon kedves. 14/L
2013. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!