Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek mi jönne be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi jönne be?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akibe szerelmes vagyok, és ő is belém. Mindenki tudja, de nem mondta még ki egyikőnk sem egyenesen, hogy mit érez, nyílt titok. Szoktunk beszélgetni, elkísér egy darabon hazafelé, tartja az ajtót, meg ilyesmik, de nem tudom, hogy én milyen lépést tudnék tenni feléje. Elhívjam pl egy fagyira/sütire, vagy mi?

Kérlek írjatok még ötleteket!

(13/l vagyok, a fiú is 13)



2013. okt. 27. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nehogy meghívd!! Az nemjó :D Szerintem először chatan beszélgessetek mert virtuálisan sokkal bátrabb az ember mint szemtől szembe .... ha chataltak ugyis szóba fog kerülni a téma! Csat faszán :) Sok sikert!!
2013. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Találd föl magad! :D


ÉS ezt nem sértésnek szánom.


A nők trükk-tárja határtalan ... tanulj az idősebbektől.


Nem vagyok nő, de a babrálás, az esetlenség és a többi elég bejövős egy pasinak és arra készteti, hogy tegyen valamit.


A cukkolódás is megszokott mind a pároknál mind a barátoknál, de jó alapot adhat az összejövésre ha viccesen piszkálódtok. :)

2013. okt. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam, hogy pl üzit küldök neki, de beszélgettünk is ilyen témában, és ő mondta, hogy nincs se facebookja, se semmi ilyesmi oldalon nincs fent. Ideje sincs rá, mert minden nap edzése van. Esetleg ha elkérném a telefonszámát? Vagy az se a lány dolga? Bocs, hogy ha sok butaságot kérdezek, még nem voltam eddig szerelmes, és nem is igazán figyeltem a többi lány szerelmes témájú sutyorgását... :-$
2013. okt. 28. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
bújj oda hozzá,fogd meg a kezét ilyesmivel segíthetsz rajta
2013. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó HSZ-elő jól írja. Ha közvetlen vagy vele azt észreveszi. ÉS itt jön be a fent említett "részesítsd előnyben" szabály :)

Telefont a fiú kéri el.

Menjetek el közösen szórakozni, ha van esemény a lány is meghívhatja a fiút, az nem gáz pl..

2013. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;-)
2013. okt. 29. 13:00
 7/11 anonim válasza:
100%
csináld aszt hogy irsz neki egy levelet és suli után belecsempészed a táskájába és amikor hazaér és tanul vagy átpakolja a cuccait akkor megtalálja és elolvassa nekem ez bevált.
2013. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a chatelős ötlet hülyeség. Chaten sok dolgot félre lehet érteni és nagyon személytelen.
2013. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam pl arra, hogy órán leveleznénk, csak sajnos az osztály másik végében ül. Talán ha a hónap végén közelebb kerülünk :-$

(Akkor változtatják az ülésrendet)

2013. okt. 31. 16:14
 10/11 vörös98 válasza:

vagy a másik, amiért szemétnek fogsz titulálni. lehet h a srác beszari, de ha mondjuk egy hét után, h úgymond nyomultál, nem veszi észre, h mit akarsz, akkor hagyd a francba.

amúgy sok sikert:)

2013. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!