Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, amikor az összes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor az összes lány akit megkörnyékeztek azt mondja, hogy van párja, akkor utána még beszélgettek vele?

Figyelt kérdés
Mert én mindig így járok. 19-25 közötti lányokat szólítok le vagy csak beszélgetek velük, aztán pár perc után megkérdezem, hogy van-e párjuk. Mindegyiknek van, 50 ből 50 nek. Utána ti még szoktatok velük beszélgetni? Mert nekem utána olyan kínosan kell ülnöm, hogy a hajó már elment, de nem jó csak bú vagy bá nélkül elmenni. Mindig égek, nagyon unom már.
2013. okt. 28. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne égés?
2013. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Leszarom őket! Kamugépek egytúl-egyig. Amúgy meg ha nincs is pasijuk, csak azért kamuzzák azt, hogy leteszteljenek, mennyire pedáloznál értük. Szánalom! :D
2013. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Kövezzetek meg, de egyetértek a #2 hozzászólóval.
2013. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És arra még nem gondoltatok, hogy tényleg lehet párjuk? :D Jézusom... :D Gyerekek azért na már... :D

Na én ezért nem azzal kezdek minden beszélgetést, hogy barátom van, mert akkor sarkon fordulnak és már húzzák is el a belüket. Nem értem, hogy ha van már egy nőnek párja, miért kell semmibe venni és tovább menni. Ugyan olyan emberek, mint a férfiak... Most itt nem arra célzok, hogy teperj érte, hanem mint emberrel beszélgess...

2013. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már annyira ki vagyok bukva, hogy az összes ezt böffenti be. Pedig tényleg nem vagyok lúzer alak, lehet velem sok mindenről beszélgetni, ronda sem vagyok. Mégis 50 ből vagy 30 al ha leállok beszélgetni ( a másik 20 nem akar), akkor egy 20 perc után nyögi, hogy van párja. Én meg csak ülök, mint a befőtt. Nagyon car érzés, már annyira unom. 27 vagyok és mindig így járok. Kezdem elveszíteni a reményt, hogy minden átlag csajnak van már párja. Hihetetlen.
2013. okt. 28. 18:16
 6/8 A kérdező kommentje:
De nekem nincs kedvem, mint emberrel beszélgetni. 2. nak lenni a sorban és csak addig beszélgetni vele, még a pasija rá nem jön a dologra. Utána az tesz majd lapátra. Meg nincs attól rosszabb, hogy lelki szemetesládának lenni. Bennem ne barátot lásson egy nő, hanem a párját. Van nekem azon kívül barátom, nincs rá is szükségem, gyűlölöm a barátzónát. Egy hasonló korú nő és férfi között kevés az esélye, hogy barátság legyen, ha csak nem gyerekkori.
2013. okt. 28. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg utálom, hogy "csak a nőt látják bennem", aztán kb. hozzám se szólnak azután, miután kiderült, hogy foglalt vagyok... no comment.
2013. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ez természetes. Senki nem akar kutyusa lenni egy lánynak, miközben a tigris kettyintgeti azt, inkább akkor nem beszélek senkivel.
2013. okt. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!