Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális még ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális még ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tanácsotokat szeretném kérni... Tegnap volt az első randim egy sráccal (ez egyben a legelső volt). Nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában, nem állt be sohasem az a tipikus kínos csend, tehát van közös témánk. A baj az, h amikor megérintette a lábam/átölelt/megfogta a kezemet/puszit adott az arcomra, akkor én nem éreztem semmit sem... Inkább maximum lányos zavaromban voltam mindössze. De semmilyen érzés nem fogott el. Nyilván ez nekem még nagyon új, és ezt ő is tudja, mondta, h nem erőltet semmit sem, amit én még korainak tartanék. (Ezt azt követően beszéltük meg, miután elhajoltam a csókja elől.) Valószínű szeret velem lenni, mert szombaton is fogunk találkozni. Én azonban tartok ettől az egésztől, nem tudom, h nyíljak meg előtte szívből, igazán... Még nem szeretem őt ilyen szempontból. És nekem is szimpi a srác, hiszen szívesen találkozom vele, nagyon kedves, megértő. Az érzéseim nincsenek a helyén, minden kavarog bennem, és félek az egésztől. Úgy érzem, mintha nem lennék még érett ehhez az egészhez, pedig vágyom egy barátra. Lehet csak én ragozom túl a dolgokat az első találka után? Anyum és barátnőim azt mondták, h ne döntsek elhamarkodottan, találkozzak vele minél többet, és majd elválik. Szeretnék hinni nekik. :) Nálatok ez hogy ment elsőre? Hanyadik alkalommal nyíltatok meg igazán előtte, és mikor jöttek már szívből, érzésből az érintések? :|

Köszi a válaszokat, tanácsokat! :)

16/L


2013. okt. 29. 10:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ohh... bocsi, h ilyen hosszúra sikeredett. :D
2013. okt. 29. 10:37
 2/6 anonim válasza:
Ha a puncidat fogdossa és akkor se érzel semmit akkor komoly problémák vannak
2013. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőre nekem is csak szimpi volt, de még csak nem is az esetem. Másodjára azt éreztem, hogy jó érzés a közelében lenni. Azután sokáig nem találkoztunk, vagy két hónapig, de utána tovább fejlődött ez az egész, és úgy a negyedik, vagyis összesen a hatodik alkalomnál jöttek a szikrák. Szóval érdemes időt adni neki, hogy kialakulhasson a szerelem, vannak, akiknek egy bizonyos lelki intimitás kell a konkrét testi érzésekhez, és nem jönnek a pillangók mindjárt elsőre.
2013. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első randin fogdos? Ne haragudj de ezt hagyd a pic.sába. Nálam első randin csak beszélgetés van, semmi más. Hiszen nem is ismerem, ne taperoljon és ne puszilgasson akárki, ezeknek a dolgoknak is maguktól kellene kialakulniuk. Az meg már rég rossz ha nem éreztél semmit. Ha ilyenkor nem érzek semmit, abból semmi sem lesz. Nehéz de szerintem mond el neki, hogy ez neked nem megy, felesleges erőltetni a dolgot!
2013. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az előttem lévőre hülyeségeket beszél. Ez nem varázsország ahol első látásra szerelembe esünk. Adj neki időt, és ha tényleg szimpatikus kizárt hogy ne alakuljanak ki benned komolyabb érzések. Viszont szerintem jobb ha ezt így tisztázod vele, ne hülyítsd szegény srácot ...
2013. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszaitokat! Félig-meddig megnyugtattatok... :)

De várok még további válaszokat!!! ;)

Ja... és első válaszoló, ha értelmes dolgot nem tudsz hozzáfűzni, akkor inkább ne is írj semmit... -.-

2013. okt. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!