Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet interneten tarsat talalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet interneten tarsat talalni?

Figyelt kérdés
Marmint ugy ertem, h nem regiben megismerkedtem egy aranyos sraccal a neten es talalkoztunk is meg elindult vmi, meg tortentek dolgok kettonk kozott.. felmentem a netes keresore h kitoroljem magamat mondvan h minek legyek fent mikor eszrevettem h o is torolte magat de egy masikon fent van meg ugy h single... ezt most mire veljem?? tehat azert meg nezelodik mikozben engem hulyit? tudom vele kene tisztaznom de eleg kellemetlen igy feltenni a kerdest. Ugyanakkor nalam is lenne masik befuto is aki talizgatni szeretne velem es tudom h egyszerre a kettot kene futtatni es meglatni h melyik a befuto csakhogy en olyan erkolcstelennek tartom...
2008. júl. 8. 05:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem törölte még magát, mert nem biztos abban, hogy mi is ez köztetek.Egyáltalán felszokott járni, vagy csak ott van de rég volt fent?Szerintem talizz a másikkal is, amíg nem vagytok egy pár mér ne találkozhatnál mással is
2008. júl. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
a !kizarolag! internetes kapcsolatok hosszutavu tartossaganak eselye kozelit a nullahoz. a kivetelek egyben szerencsetlen veletlenek is, melyeknek ideiglenes sikere az internet adta szemelytelensegnek s az ebbol fakado szepitesi kenyszernek (a valosag nem mindeg tudatos pozitiv elferditese)tudhato bele. egy valodi kapcsolat mindeg valos ideju es sohasem virtualis, igy ezen ferditesek kivitelezhetetlenne valnak, ami az esetleges hibak elokeruleset eredmenyezi. az ezekkel a "hibakkal?!" rendelkezo szemely mar NEM azonos az elsodlegesen megismert szemellyel a masik szemeben, s ez az illeto kapcsolat hanyatlasanak, majd pusztulasanak igencsak valoszinu eselyet hordozza magaban.
2008. júl. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Én az interneten találtam meg a páromat, mert esélyem sem volt, hogy egyéb móson ismerkedjek. Mi már másfél éve együtt vagyunk, nemsokára jön a baba is. Szóval lehet találni a neten társat. Az viszont tény, hogy nem az első internetes kapcsolatom lett ilyen tartós. Légy mindig résen, mert valóban sokan szédítenek, szépítenek. Kérdezz rá, hogy mit gondol a kapcsolatról és mond meg neki, hogy esetleg találkozol még másokkal is. Előbb-utóbb úgyis kiderül hogyan viszonyultok egymáshoz.
2008. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ma epp online volt rajta mikor eszrevettem... ahh igaz lehet csak a mailjeit ellenorzite ki tudja... igen lehet h massal nekem is kene gatlastalanul talizni es majd a zido eldonti melyik a befuto es nem gorcsolni ezen.. koszi a valaszokat...
2008. júl. 8. 07:54
 5/16 anonim válasza:
100%

Szia!


Én biztatni szeretnélek! Mi is az interneten ( pontosan a randivonalon ) találtunk Egymásra 2 évvel ezelött. Azóta már összeházasodtunk és megszületett a kisfiúnk is. Csodás házasságban és nagy szerelemben élünk azóta is.

Annak idején mikor megismerkedtünk sokszor találkoztunk és rövid idő eltelte után már egyikőnk számára sem volt kérdés, töröljük-e regisztrációnkat. Ha szimpatikussak vagytok Egymásnak akkor úgysem lesz igényetek arra, hogy mások után keresgéljetek. Remélem tudtam segíteni.

2008. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 tade ***** válasza:
100%
SZia. En a chat-en veletlenul futottam bele a mostani paromba...en is ugy voltam vele, hogy semmi nem lesz ebbol, mert o 900 km-re lakott tolem...raadasul mas nyelvet is beszeltunk....azota eletelt 5 ev mar tobb mint 1 eve kimentem hozza, egyutt elunk, a nyelvet mar anyanyelvi szinten beszelem es boldogok vagyunk....szerintem nezd a pozitiv oldalat, az elso honapok kritikusak de hidd el utanna maga a paradiscom..:)))
2008. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az embernek van más lehetősége az ismerkedésre a neten kívül,akkor inkább ott ismerkedjen elsősorban.A netes ismerkedések nagyon személytelenek,nagyon félre lehet ismerni a másikat stb.Kevés ember van,aki ott találja meg az igazit,amihez azért szerencse is kell,ezt azért valljuk be.Lehet,hogy például: 5 embernek bejön,de a másik 25-nek nem,mert csalódik pl.
2008. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

egy neten ismerkedéses kapcsolat ugyan úgy müködhet mint egy strandon vagy más módon ismerkedés.


nekem több ismerösöm van akik neten ismerkedtek meg több éve házasok és gyerekeik vannak.

persze mindenhol pár levél váltás, telefonálás után megtörtént a személyes találkozás is.


szerintem nyugottan találkozz a másik fiuval. attol hogy talizol vele nem kell egyböl csokoloznotok (esetleg sexelnetek). menjetek el sétálni, sütizni, vagy csak üljetek le beszélgetni. ha jobban tetszik ez a fiu akkor válazd ezt. ez mindegy most hogy netes vagy nem. lehet a strandon megy oda hozzád 2 fiu akkor is végül is választanod kell, amit csak megismerkedés után tudsz.

2008. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szió! én is interneten találtam meg a páromat, 1 hónapig msneztünk, egybl éreztem, hogy ő más, őszintébb a többinél... sok szédítő emberke van és becsapnak téged illetve saját magukat, de nem lehetetlen dolog:D csak okosam kell szűrni:D Nyugodtan találkozz a másik fiúval is, de tényleg ne bonyolódj bele egyszerre kettőbe, csak ismerkedj...és ha majd fontos neked egy kicsit a másik, akkor kérdezz rá szerintem, hogy miért van még fent azon az oldalon..
2008. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

a 0%-os csavo vagyok. amit irtam, kornyezetem nemcsekely ilyesfajta torteneseibol meritettem (plussz a sajatjaim :( )

ti mindenbizonnyal a kivetelt kepezitek , mely sokak szerint erositi a szabalyt, bar ezt a szofordulatot ertelmezhetettlennek tartom.

sok boldogsagot a tuleloknek :)

2008. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!