Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet interneten tarsat talalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet interneten tarsat talalni?

Figyelt kérdés
Marmint ugy ertem, h nem regiben megismerkedtem egy aranyos sraccal a neten es talalkoztunk is meg elindult vmi, meg tortentek dolgok kettonk kozott.. felmentem a netes keresore h kitoroljem magamat mondvan h minek legyek fent mikor eszrevettem h o is torolte magat de egy masikon fent van meg ugy h single... ezt most mire veljem?? tehat azert meg nezelodik mikozben engem hulyit? tudom vele kene tisztaznom de eleg kellemetlen igy feltenni a kerdest. Ugyanakkor nalam is lenne masik befuto is aki talizgatni szeretne velem es tudom h egyszerre a kettot kene futtatni es meglatni h melyik a befuto csakhogy en olyan erkolcstelennek tartom...
2008. júl. 8. 05:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
0%-os csavonak irom, h en nem pontoztalak le marmint a kerdes kiiroja. En is hallottam jo es rossz tapasztalatokat a netes tarskeresessel, lany es fiu oldalrol egyarant. tehat egyik nem partjat sem fogom. lehet hazugokat talalni lanyban es fiuban is. ezert veszem egy kicsit szkeptikusan a dolgot nem mondom h felek v vmi ilyesmi de erzek bizonytalansagot de lehet h az en reszemrol kene konnyeden venni es hagyni a dolgokat tortenni a maguk utjan.. es nem gorcsolni.. legalabbis ezt igyekszem csinalni.. csak nekem sosem volt hivem egyszerre kettot vagy tobbet hulyiteni de ugy latszik this is the way to go for now...
2008. júl. 8. 11:39
 12/16 anonim ***** válasza:

a 0%-s csavo vagyok. megint:D (ez kezd rohejes lenni)

life is cruel, that's true. de ha ilyen konnyeden veszed a dolgokat jobb eselyekkel indulsz. keszulj a legrosszabbra, de vard a legjobbat.

oh and don't forget to be always ready for anything-ugyertem jarj nyitott szemmel s ami legfontosabb vigyazz magadra!

2008. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szerintem lehet neten társat találni. régebb én is lehetetlennek gondoltam, de egy barátnőm így talált a vőlegényére, rám pedig néhány hónapja a jelenlegi Párom, akivel nagyon boldogok vagyunk!

nyugodtan ismerkedj mindkét sráccal, aztán majd meglátod, hogy hogy alakulnak a dolgok! bízz bennük, de azért ne vakon. van remény arra, hogy tartós kapcsolat alakuljon ki valamelyikkel. :)

2008. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet találni és nem lehetetlen, de nagyon sok az olyan, akinek egy egyvalamire kell egy csaj vagy éppen egy pasi. Ez szerintem nagyon is undorító. De hadd mondjk valamit. Én jó pár pasim a neten ismertem meg, és láss csodát most készülünk összeházasodni a legutolsóval, akit szeretek és ő is engem. És aki azt állítja nem lehet, hát akkor nagyon téved.

Kérdezdd meg tőle, hogy akkor most mit akar tőled, mert ha csak hülyíteni, akkor jobb ha abbahagyja, mert te nem vagy olyan csaj. Ez a legtisztább!

2008. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem már volt jó és rossz tapasztalatom is.

A rossz olyan volt, hogy megkerestem IWIW-en a srácot és nem is az az msn cím volt oda írva, amin felvett. Meg egyből akt fotót kért, ahogy felvettem. Szóval az ilyenek tuti, hogy kamuznak. A jó tapasztalatomban pedig most élek. Teljesen véletlenül ismerkedtünk meg. Együtt honfoglalóztunk, utána még dunáltunk. A dumálásokat 2 hónapig folytattuk. Végül fel vett msn-re. Ott nagyon jól elbeszélgettünk. Holnapután pedig találkozunk, utána pedig eldöntjük, mi lesz kettőnk között. :)

Neked is sok sikert a pár keresésben.

2008. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet!a testvérem is ott talált rá a mostani párjára,és több mint egy éve együtt vannak:)
2009. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!